1. Буратіно перебрався до російського шоу-бізнесу

  Анна Семенович, Юрій Гальцев, буратіно, золотий ключик, російський шоу-бізнес

  Про веселі пригоди Буратіно у світі сучасного шоу-бізнесу розповість новорічний мюзикл «Золотий ключик» від режисера Олександра Ігудіна. В основі сюжету улюблена всіма казка Олексія Толстого «Золотий ключик або Пригоди Буратіно» змінена до невпізнання.


  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Інтеру».

  Прем’єру новорічного мюзиклу «Золотий ключик» покаже «Інтер» 6 січня о 20.20.

  У центрі подій «Золотого ключика» персонажі казки Олексія Толстого, які перенесені у реалії сучасного російського шоу-бізнесу. Продюсер Карабас-Барабас (Микола Фоменко) обманом підписав контракт, завдяки якому артисти стали ляльками. Щоб зняти чари і перетворити їх знову на людей, Буратіно (Юрій Гальцев) повинен відкрити таємні дверцята золотим ключиком і знайти контракт. Але перш, ніж він це зробить, йому доведеться пережити безліч пригод.

  нна Семенович, Юрій Гальцев, буратіно, золотий ключик, російський шоу-бізнес

  Усіх головних героїв у фільмі грають знаменитості. Роль Дуремара виконує Юхим Шифрін, Кота Базиліо – Юрій Стоянов, Лисиці Аліси – Олена Воробей, господаря тепер вже нічного клубу, а не таверни «Три пічкура» – П’єр Нарцис. Друзів Буратіно зіграють: Михайло Боярський (тато Карло), Філіп Кіркоров (пудель Артемон), Микола Басков (П’єро) і Ксенія Собчак (Мальвіна). З’явиться у казці і новий жіночий персонаж – гламурна лялька Маша (російський аналог Барбі), яку зіграє Анна Семенович. Задіяні в мюзиклі також Сосо Павліашвілі, Діма Білан, Валерія і багато інших – вони не будуть грати ролі, а виконають вставні номери – кавер-версії відомих тих пісень, які ще не були переспівані в інших музичних проектах.

  Для «Золотого ключика» пошили більше ста вбрань, а ще збудували дивовижні декорації – ціле місто, що виблискує кольоровими вогнями.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. yAnTar сказав(ла):

   Січень 9, 2010 @ 3:27 pm

   Як завжди – Інтер показує російський (або російськомовний) продукт, свого українського нічого не можуть зняти.

  Висловлюватись