1. «Свати-5» повернуть внуків з неба на землю

  25 квітня стартують зйомки 5-ої частини народного серіалу «Свати». «Студія Квартал-95» зніматиме проект в Москві і в Києві. Побачити нові 16 серій глядачі зможуть в ефірі телеканалу «Інтер» восени цього року.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Студії Квартал-95».

  Після неймовірного курортного четвертого сезону пройшло вісім років. Молоді Ковальови провели всі ці роки в Голландії і навідувались до рідної країни нечасто. Але ось вони повертаються! Свати щасливі, що діти і онуки, нарешті, будуть поруч. Ось тільки за ці роки багато що змінилося: мила дівчинка Женя перетворилася в неформального підлітка з купою проблем і конфліктів з батьками. Обізнані карапузи Віка і Микита виросли в дуже тямущих і розважливих не по роках бізнес-бебі! А Максим та Маша занадто зайняті своєю кар’єрою, і ні часу, ні бажання щось виправити у них немає. В процес виховання активно включаються бабусі й дідусі! Свати забирають Женю, Віку і Микиту на все літо. Їм разом належить провести Черговий Сезон в дачному селищі в будинку Ковальових. І чекають на них неймовірні пригоди: будуть і погоні, і стеження, і поїздки в Кучугури! Не обійдеться без любовних інтриг та романтичних побачень.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі 3 коментарі

  1. Богдан сказав(ла):

   Квітень 22, 2011 @ 2:05 pm

   Як на мене, то вже перебор знімати чергову частину цього не зовсім цікавого серіалу )) але це моє ІМХО )

  2. Алена сказав(ла):

   Липень 4, 2011 @ 5:39 pm

   Супер!! Жду не дождусь продолжения этого СУПЕРОВОГО сериала
   А если кому то не нравится пусть просто не смотрит!!!!!

  3. Наталька сказав(ла):

   Грудень 24, 2011 @ 3:29 pm

   серыал”Свати5″ взагалы супер. таке житейське кыно. актори класны. а женька така прикольна. шкода, що так мало серый 5 сезону, зробити б як мынымум 100 чи быльше, правда.!!!

  Висловлюватись