1. Інтер покаже серіал «Точка кипіння» – про насильство у сім’ї

  Нова епопея на телеканалі розповість про кохання, яке ґрунтується на недовірі і синяках, чоловічій фізичній силі і моральній слабкості.  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Інтеру».

  Прем’єра серіалу відбудеться  18 серпня о 21.25 на «Інтері».

  Мелодраму створили в Росії силами кінокомпанії «KoBura Film» у 2010 році. 8 захопливих серій розписала Наталя Павловська, а дав життя тексту – режисер Олег Шторм.

  Довкола всі глибоко переконані, що Даша Коршунова (Катерина Клімова, «Московські вікна», «Бідна Настя») живе як у Бога за пазухою: заможній чоловік Борис (Олексій Кортнєв, лідер групи «Несчастный случай») – бізнесмен, двоє дітей, великий будиночок в Підмосков’ї. Але це тільки гарний зовнішній фон внутрішньої ідилії. Наодинці життя перетворюється на пригодницьку гру, де переможець – це тільки він – той, що має владу.

  Якось Даші набридли ревнощі Бориса і вона вирішує від нього піти. Йде, але без житла, без роботи і без найдорожчих людей в її житті – дітей.

  Втім сильна жінка буде мудрою, незважаючи на складні обставини. Вона позитивно вирішує свої проблеми, повертає дітлахів, відкриває приватний притулок для таких, як вона сама, постраждалих від насильства в сім’ї.

  Дашу підтримують друг дитинства адвокат Петя (Ілля Ільїн) і місцевий священик отець Григорій (Євген Дятлов). Обидва вони закохані в головну героїню. Але вона ще не готова до серйозних стосунків.

  Борис не полишає колишню у спокої та знову робить спроби відібрати дітей, здійснює напад на садибу.

  «Мій герой справжній злодій, мені було цікаво його грати, – каже Кортнєв. – Образ негідника завжди робити цікавіше, ніж позитивного персонажа. Я вже втомився від добропорядних, привабливих бізнесменів».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись