1. Бондарчук показав роги Олені Шоптенко, а Каменських як наречена-втікачка покинула проект

  Фільм “Стиляги” успішно осів у думках українців. Тепер він дібрався до “Танцюю для тебе”. Саме дрес-код цієї стрічки панував 4 квітня у прямому ефірі. Навіть Юрію Горбунову не потрібна американська дружина, якщо поруч красива блондинка та ведуча Інна Цимбалюк.

  Інна Цимбалюк

  Ірина Білик та Дмитро Дікусар

  Ігор Посипайко хвилюється за кохану Оленку Шоптенко

  Олена Шоптенко

  Конкуренції немає: Олена Шоптенко і Ксенія Горб обіймаються

  Член журі “Танцюю для тебе”, керівник шоу-балету «Rumbero’s» Амадор Лопес та Ксенія Горб

  В’ячеслав Узелков з партнеркою

  Світлана Лобода як завжди на плечах чоловіків сиділа

  Минула субота ознаменувалась несподіваними сюрпризами: Настя Каменських покинула проект, бо раптово довелось вирушати на гастролі. Віддувалась вона не у прямому ефірі, а обмежилась відеозаписом. Замість неї на паркет вийшла іменита співачка Ірина Білик та по сумісництву дружина Дмитра Дікусара. Вони станцювали пристрасне танго.

  У прямому ефірі на паркеті Василь Бондарчук показував Олені Шоптенко роги, носив на руках, а потім притиснув гранітом науки – велетенською книгою.

  Творці проекту вирішили не зупинятись на конфліктах і форс-мажорах, які просто переповнювали «Танцюю для тебе» 4 квітня, та запросили співачку, що підняла температуру у залі до неймовірної позначки. Це була епатажна виконавиця та представниця України на «Євробаченні – 2009» Світлана Лобода.

  Автор: Ірина Новоставська

  Фото взяті з офіційного сайту «Танцюю для тебе».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись