1. Іменитий італійський дизайнер годинників Італо Фонтана представив в Україні унікальні примірники

  Італо Фонтана представив в Україні унікальні примірники
  Відомий італійський дизайнер годинників Італо Фонтана (Italo Fontana), знаменитий своїм нестандартним підходом до вартового дизайну, відвідав Україну. Метою приїзду стало відкриття київського бутіка «U-BOAT» – марки годинників класу люкс, створеної ним.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомило агентство «PR Batteries».

  Італо Фонтана представив в Україні унікальні примірники

  29 жовтня українські шанувальники високого стилю та бездоганного дизайну були запрошені на закриту демонстрацію легендарних годинників, таємно розроблених для італійських ВМФ під час Другої світової війни і модернізованих з урахуванням вимог сучасних чоловіків.

  Італо Фонтана і Мунір Муфарріж
  Італо Фонтана і Мунір Муфарріж

  Презентацію відвідали музикант Валерій Харчишин, актор Остап Ступка, скульптор Олег Пінчук, видавець Валерій Поляков, співачка Олеся Спєлова.

  Олег Пінчук і Остап Ступка з дружиною
  Олег Пінчук і Остап Ступка з дружиною

  Перші в Україні 40 примірників унікальних годинників доставили на презентацію в умовах суворої безпеки – інакше неможливо, адже більшість годинників від Італо Фонтани виконані з дорогоцінних металів, використовуються дорогоцінні камені.

  Кілька раритетних моделей годинників Італо Фонтани приміряли на себе чарівні танцівниці. Шоу з участю дівчат зі спеціальним боді-артом у вигляді циферблатів – родзинка презентації бренду «U-BOAT» в Україні.

  Разом з дизайнером Італо Фонтани в Україну прибув президент часовий компанії «U-BOAT» пан Мунір Муфарріж (Mounir Moufarrige), який також є генеральним директором провідного французького дому моди «Emanuel Ungaro».

  На вечірці також відзначили світових знаменитостей, що віддають перевагу годинник «U-BOAT»: Том Круз, Девід Бекхем, Джорджіо Армані, Арнольд Шварценегер, Сильвестр Сталлоне, Джеймс Бланта.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись