1. Ані Лорак вестиме Дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2009»

  Ані Лорак вестиме Дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2009»

  Королева “Євробачення – 2008”, іменита співачка Ані Лорак та відомий телеведучий Тімур Мірошниченко стануть обличчями Дитячого пісенного конкурсу «Євробачення-2009». На конкурсі Україну представлятиме Андранік Алексанян.  Про це “ГУЧНІ ІМЕНА” повідомила прес-служба “Першого Національного”.

  Сьогодні, 21 жовтня, у Національній телекомпанії України відбулася прес-конференція з нагоди оголошення ведуччих Дитячого пісенного конкурсу «Євробачення-2009».

  Ще на початку серпня Перший Національний, член Європейської мовної спілки та головний організатор Дитячого «Євробачення-2009», оголосив про відкриття конкурсу ведучих на міжнародне телевізійне шоу Дитячий пісенний конкурс «Євробачення-2009». Головними критеріями відбору були: вільне володіння англійською й українською мовами, сценічна майстерність. Серед 74 заявок була відібрана десятка найкращих. І після двох кастингів журі обрало вже п’ятірку ведучих, ними стали:

  Тімур  Мірошниченко і Ані Лорак

  Ані Лорак і Тімур Мірошниченко

  * Ані Лорак – ведуча головної сцени;
  * Тімур Мірошниченко – ведучий головної сцени;
  * Дмитро Бородін – ведучий в «Грін-румі»;
  * Артем Нікіфоров – ведучий online-трансляції «За лаштунками «Євробачення»»;
  * Катерина Тимошенко – ведучий online-трансляції «За лаштунками «Євробачення»».

  «Для нас Ані Лорак була переможницею на «Євробаченні» минулого року. Європа її вже знає та любить, тому для України Ані Лорак як ведуча Дитячого «Євробачення», – це дуже престижно. Дитяче «Євробачення» несе в собі все прекрасне – позитивний імідж, дотепні жарти, тому ведучими мають бути не тільки дорослі, а й діти. Я особисто знаю, що таке професія ведучого, і що таке виходити на сцену, тому мені залишається побажати всім, хто буде презентувати Національну телекомпанію та всю Україну вцілому, витримки, натхнення, за будь-яких обставин не губитися, адже завжди казус можна перетворити на жарт», – коментує Василь Ілащук, президент Національної телекомпанії України.

  «Послідовність виступів учасників визначена – Андранік Алексанян виступить під номером десять. Ми вважаємо, що це щасливий номер. Виступ матиме цікавий сюрприз, сподіваємось, що нам вдасться розмістити його на сцені. В двохгодинному шоу буде задіяно близько 700 дітей. Також ми очікуємо яскраве шоу від нашої головної зірки – Ані Лорак», – розповів Руслан Ткаченко, виконавчий продюсер Національної телекомпанії.

  «Рішення приймалося нелегко, адже якщо я погоджуюсь, то повністю присвячую себе цій події і нічого важливішого у моєму житті, окрім Дитячого «Євробачення», не буде. Також для мене це цікавий досвід. Стосовно мого виступу, то я готую цікавий «перфоменс» – це буде балада, всім відома пісня «Сонце», але в англійській версії. Маю сподівання, що я впораюся з роллю ведучої. Будемо брати красою і талантом, адже команда у нас найкраща», – поділилась Ані Лорак, ведуча Дитячого «Євробаченн-2009».

  Партнером Ані Лорак на сцені головного конкурсу дитячої пісні стане Тімур Мірошниченко, обличчя Першого Національного та всім відомий як постійний коментатор «Євробачення» з 2005 року. Ще одним ведучим дитячого конкурсу став 12-річний Дмитро Бородін, який уже має професійний досвід, цього року Дмитро був одним з ведучих «Славянського базару».

  Нагадаємо, що Україна вже вчетверте братиме участь у Дитячому пісенному конкурсі «Євробачення». Цього року найпрестижніший дитячий конкурс пройде в Києві 21 листопада.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись