1. Андрій Князь та Настя Приходько хочуть нового півфіналу “Євробачення – 2009”

  Офіційно фіналісти національного відбіркового конкурсу визначені й названі, але згодні з результатами півфіналу далеко не всі конкурсанти.

  Про це “ГУЧНІ ІМЕНА” повідомила прес-служба Андрія Князя.

  Серед 15 претендентів, готових представляти Україну на пісенному конкурсі в Росії, не виявилося одного з фаворитів всеукраїнського відбору Андрія Князя. Саме він вирішив виконати на “Євробаченні” композицію на рідній, українській мові.

  Лірична балада Андрія Князя привернула особливу увагу глядачів ще у півфіналі конкурсу. Тому що до цього українські представники не балували вуха європейців милозвучністю рідної мови, а виконували свої хіти в англомовному варіанті. Завдяки Андрію Князю Україна мала небувалий шанс заявити про себе унікально, але відразу упустила його. І таке рішення, як не дивно, прийняте під егідою Першої національної телекомпанії – хранителя суверенних інтересів країни.

  Категоричну незгоду з результатами відбіркового конкурсу привселюдно висловила й Олена Мозгова, дочка відомого композитора й колишня дружина Олександра Пономарьова. Підопічна Мозгової, чарівна брюнетка Настя Приходько, у фінал національного конкурсу кандидатів на участь в “Євробаченні” також не потрапила. А все тому, що запропонована Настею пісня звучить на 40 секунд довше, ніж встановлено правилами відбору. Крім того, вона вже була використана в комерційних цілях, ще рік тому.

  Враховуючи порушення правил, четверо членів журі, добилися скасування виступу Приходько у фінальній конкурсній програмі. Одним з ініціаторів такого рішення для Насті став Олександр Пономарьов, суб’єктивно настроєний стосовно улюблениці колишньої дружини й особисто зацікавлений у перемозі двох інших учасників відбору, яких розкручує сам.

  Команда Анастасії Приходько та менеджмент Андрія Князя вимагають анулювання нелегітимних результатів, та проведення повторно півфіналу але вже по новим, чітко прописаним для всіх учасників правилам. А якщо ні, то продюсери не мають наміру здаватися й готові позиватися до суду.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись