1. Оксана Байрак залишає «Давай одружимось» і запускає 3 проекти

  Українська режисерка, сценаристка, телеведуча Оксана Байрак залишає шоу «Давай одружимося». «Я віддала цій програмі рівно два з половиною роки, відмовившись від своєї режисерської кар’єри. Мені не цікаво почивати на лаврах! Нехай це буде долею інших. Хай вибачать мене мої улюблені телеглядачі, але я внутрішньо переросла цей проект і повертаюся в кіно. Працюю над новою мелодрамою «Моє нове життя»».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Оксаний Байрак.

  Фільм Оксана Байрак знімає спільно з кінокомпанією «Фільм UA» і продюсером Віктором Мирським. Саме йому вона завдячує запрошенням свого часу в проект «Давай одружимося». У стрічці знімуться Максим Віторган, Лариса Шахворостова, зірка польського кіно Міхал Жебровський («Вогнем і мечем», «У стилі джаз»), можливо, дебютує Аліна Гроссу

  Режисерка працює не лише над фільмом, але й над новим авторським шоу «БАЙРАК». Також Оксана Байрак пише сценарій повнометражного фільму з робочою назвою «Тест», за оповіданнями культового польського письменника Януша Леона Вишневського («Самотність в Мережі»). У кіно знімуться європейські зірки першої величини.

  Фото: з особистого архіву Оксани Байрак

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись