1. Зірки розпочали боротьбу за міста України

  Тетяна Канюка, Сашко Положинський, «БУМ» («Битва Українських Міст»)

  «БУМ» («Битва Українських Міст») – новий всеукраїнський проект телеканалу «Інтер», в якому 26 команд, що представляють обласні та адміністративні центри країни, змагатимуться за право називати своє місто Найкращим містом України.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Інтеру».

  Учасники проекту – 130 сильних, сміливих, відчайдушних героїв, які готові поборотися за свою маленьку Батьківщину. Заради перемоги вони повинні пройти важку смугу перешкод та цілий арсенал складних конкурсів та естафет. Кожна команда складається з 5-ти осіб: чотири гравці (двоє чоловіків, дві жінки) і капітан. Капітанами команд стали українські зірки – співаки, музиканти, телеведучі, актори, спортсмени.

  «Фізична підготовка хоч і важлива для участі в нашому проекті, але це не найголовніше, – говорить виконавчий продюсер телеканалу «Інтер» Єгор Бенкендорф. – Куди важливіше – віра в себе і внутрішній настрій на перемогу. Тому ми і не обирали виключно спортсменів. Будь-який українець міг спробувати свої сили. До того ж, всі наші учасники – справжні патріоти. Вони люблять своє місто і готові захищати його честь до кінця».

  «Я згадую свою участь в іншому проекті «Інтера» – «Ігри патріотів», – додає Аліна Шатерінкова, дворазова чемпіонка світу з боксу, капітан команди міста Рівне. – Аня та Аліна Завальські з групи «Алібі» проходили складні спортивні конкурси набагато краще, ніж професійні спортсмени. І в «Битві українських міст» те ж саме – для проходження смуги перешкод необхідна швидше спритність, вправність, вміння швидко перемикатися з однієї перешкоди на іншу. А капітани команд повинні налаштовувати свою команду на перемогу. Я впевнена, всі капітани «Буму» здатні це зробити».

  Руслана Писанка
  Руслана Писанка

  До речі, щодо капітанів, то вони не обов’язково представляють те місто, в якому народилися. Адже зіркове життя передбачає часту зміну місця проживання. Наприклад, «Фагот» буде виступати за своє рідне місто Харків, а от Руслана Писанка та «Дядя Жора» керувалися абсолютно іншим принципом вибору міста. Так киянка Руслана стала капітаном черкаської команди.

  «Черкаси – одне з моїх улюблених міст, – говорить Писанка. – І не тільки тому, що воно дуже гарне, але тому, що там народилася людина, яка повернула мене до здорового і спортивного способу життя – мій партнер по «Танцях з зірками» Микола Коваленко».

  А хмельничанин Вадим Мічковський «Дядя Жора» вибрав Миколаїв тому, що його з цим містом єднає дуже багато історій. Наприклад, саме жителі цього міста дали поштовх для його ресторанного бізнесу.

  В Буенос-Айресі, де будуть проходити зйомки «Битви українських міст», учасники проведуть під палким аргентинським сонцем цілий місяць.

  Творці проекту сподіваються, що «Битва українських міст» розбудить в українців любов до спорту та здорового способу життя.

  «Ми виступаємо за те, щоб наша нація була здорова, – говорить ведучий проекту Степан Казанін. – Сподіваємося, що цим проектом ми як мінімум змусимо людей ходити в спортзали і як максимум – вести здоровий спосіб життя».

  На телеканалі «Інтер» «Битва українських міст» вийде на початку весни.

  Проект знімається за форматом компанії «Endemol» і в оригіналі називається «Wipeout» («Повне знищення»). «Wipeout» з великим успіхом йде на найбільших каналах світу.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись