1. Гра на Євробаченні триває: Міка Ньютон, Джамала чи Злата Огнєвіч?

  1 березня 2011 року о 11:00 відбудеться брифінг генерального директора НТКУ Єгора Бенкендорфа. Приводом для цього стала громадськістть, яка ставить під сумнів чесність проведення національного відбору конкурсу “Євробачення”.

  Про це “ГУЧНІ ІМЕНА” повідомила прес-служба “Першого Національного”.

  В Національному відборі вже визначено три лідери, які мають підтримку телеглядачів. Ними стали Міка Ньотон, Злата Огнєвіч та Джамала. Щоб зняти зайвий ажіотаж, НТКУ запропонувала цим трьом учасникам виступити в четвер, 3 березня з 21:30 до 23:00 в прямому ефірі Першого Національного.

  Під час проведення ефіру відкриють лінію для СМС-голосування. До уваги братимуть лише один голос з одного номера.Номер телефону, на який будуть прийматися SMS в підтримку виконавця, буде оприлюднено на початку телевізійної трансляції.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі Одне міркування

  1. jin сказав(ла):

   Березень 1, 2011 @ 7:52 am

   Цікаві запитання до НТКУ та контент-провайдера ТОВ “Нові Медіа Проекти”:

   – якщо один абонент (номер телефону) відправить декілька повідомлень, чи правильно я розумію, протарифікуються по 3.60 (з ПДВ, без ПФ) усі, але враховане буде лише одне повідомлення?
   – як зараховуватиметься голос, якщо абонент відправив декілька повідомлень у підтримку різних виконавиць? Зарахуються по одному повідомленню кожній, чи можливо лише перше чи останнє повідомлення?

  Висловлюватись