1. Лідер гурту «Таліта Кум» зійшла з дистанції «Битви українських міст»

  Юлія Міщенко, Таліта Кум

  Фронтвумен групи «Таліта Кум», капітан команди Ужгорода у «Битві українських міст» Юлія Міщенко вже випробувала на собі всі принади смуги перешкод нового проекту телеканалу «Інтер».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Інтеру».

  Юлія Міщенко, Таліта Кум
  Юлія Міщенко, Таліта Кум

  На шляху до перемоги її не зупинила навіть біль у нозі. Вона підвернула ніжку напередодні змагань. Артистка витримала воду, бруд, болючі удари боксерськими рукавичками. Втім на одній з естафет українська співачка все-таки здалася. Страх висоти не дав безстрашній учасниці трьох сезонів «Ігор патріотів» подолати вишку над червоними кульками – «Міцні горішки». Не допомогло ні вмовляння вболівальників, ні підтримка рідних і близьких – чоловіка Сергія і дев’ятимісячного синочка Марка, які знаходилися поряд на знімальному майданчику.

  «У мене панічний страх висоти, – пояснює Юля. – Коли немає опори, у мене починається напад паніки, млію, руки-ноги стають ватяними… Мене буквально паралізує. Ось літаками я не боюся пересуватись, тому що там закритий простір».

  Виконавчий продюсер телеканалу «Інтер», продюсер проекту «Битва українських міст» Єгор Бенкендорф на знімальному майданчику ще й встигає роздавати подарунки. Аргентинцям – членам знімальної групи – Єгор привіз з України вишиванки. Але іноді щедрість продюсера вилазить йому боком. Так, днями Єгор просто на знімальному майданчику порізав свої штани на клаптики для автографів. На них всі українські капітани-зірки спеціально для колег-аргентинців залишили свої підписи.

  Єгор Бенкендорф, Уляна Губанкова і капітан Запоріжжя

  Наступного дня Бенкендорф позбувся ще й іменних боксерських трусів. Вони сподобалися учасниці команди із Запоріжжя Уляні Губанковій. Це легендарні труси, в яких Бенкендорф бився у рингу з американським суперважкоатлетом Седріком Філдсом.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись