1. Зірковий забіг на льоду

  Real O, Регіна
  Вже другий рік поспіль журнал «Elle Україна» проводить благодійну акцію на льоду. На крижану феєрію до ТРЦ «Dream Town» завітало чимало зірок.

  Real O
  Real O

  Ціль проекту – збір засобів для вихованців школи-інтернату №21. Це спеціалізований заклад, в якому живуть дітки, що позбавлені батьківської опіки, та діти-сироти.

  Кожен бажаючий може зробити свій внесок, адже, починаючи з 6 лютого, щосуботи будуть проходити заїзди у часових рамках: 12.00 – 12.45, 13.15 – 14.00.

  У першу суботу лютого на відкриття благодійної акції завітали українські знаменитості, які залюбки катались і таким чином підтримували дітей, що потребують фінансової допомоги.

  Іван Дорн, Пара Нормальних
  Іван Дорн

  Іван Дорн, Пара Нормальних

  «До таких заходів ставлюсь позитивно, – коментує соліст групи «Пара Нормальних» Іван Дорн, – адже вони поєднують приємне з корисним. Приємне – для себе – вийшов, покатався на кризі. Їх потрібно проводити, бо зайва радість для дітей ніколи не буває недоречною».

  Марися Горобець
  Марися Горобець

  Анастасія і Микола Катеренчуки

  Анастасія і Микола Катеренчуки

  Влада Литовченко, каток

  Влада Литовченко

  Серед зіркових гостей були помічені: бізнес-леді Влада Литовченко, група «Real О», ведуча Марися Горобець, сімейство Катеринчуків, співачка Наталія Валевська, телеведуча Тала Калатай.

  Фото: прес-служби “Elle Україна” та “Real О”

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі 2 коментарі

  1. tivasyk сказав(ла):

   Лютий 9, 2010 @ 6:06 pm

   подумалося: «зірки» приїдуть куди завгодно, аби там вже були готові, розігріті журналісти з фотографами.

   піду, либонь, подивлюся якесь кіно з ентоні гопкінсом, чи що… принаймні, він хоч на ковзанах не позуватиме. та й яка з нього «зірка»?! — так, просто драматичний актор.

  2. Iryna сказав(ла):

   Лютий 10, 2010 @ 11:55 am

   Ентоні Гопкінс – це якраз зірка.

   “подумалося: «зірки» приїдуть куди завгодно, аби там вже були готові, розігріті журналісти з фотографами”, а ще телевізійники.

  Висловлюватись