1. Ані Лорак і Пара Нормальних виступили на «Пісні року»

  Ані Лорак
  Цього року на «Пісні року» в Росії виступали поп-зірка Ані Лорак і група «Пара Нормальних», виконавши «Солнце» та «Happy End», а також спільну пісню з усіма учасниками – гімн програми, яка виконується із року в рік, – «Песня остаётся с человеком».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомили прес-служба виконавців.

  Ведучими концерту стали Сергій Лазарев і Лєра Кудрявцева. Редколегія на чолі з Ігорем Крутим відібрала для шоу кращих виконавців і визнані хіти 2009 року.

  Ані Лорак

  Ані Лорак для «Пісні року» обрала композицію «Солнце», яка вже встигла стати справді «народною». Співачка вийшла у новій вечірній сукні від Катерини Шаховської.

  Ані Лорак
  Ані Лорак, Таїсія Повалій, Філіп Кіркоров, Жасмін

  Перед тим, як вийти на сцену, Ані Лорак із задоволенням поспілкувалася за лаштунками зі своїми колегами: Філіпом Кіркоровим, Таїсією Повалій і Жасмин.

  Пара Нормальних, Іван Дорн і Аня Добриднева

  Цього року «Пара Нормальних» дебютували на «Пісні року» разом з Нюшею, DJ Smash, Стасом Михайловим, Санді Сандоро і Вельвеt. За результатами 2009-го, Україна значно «підросла» у світі поп-музики і склала Росії істотну конкуренцію. Оцінюючи талант і якісний продукт наших виконавців, сусіди запрошують виступати від імені Росії українців в музичних конкурсах. Прикладом стали Настя Приходько на «Євробаченні» і «Пара Нормальних» на «Новій хвилі».

  Група виконала на популярному концерті романтичний хіт «Happy End».

  «Пісня Року – це як диплом престижного ВНЗ. Судячи з росту популярності нашого першого хіта, це висока планка, яку ми собі ставили. Мета досягнута і тепер вимоги до пісень істотно зросли. Головним завданням для нас залишається – потрапляти не в ціль, а в серця фанатів », – розмірковує Аня Добриднева, солістка«Пара Нормальних».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись