1. Юрій Фальоса виявив симпатію до М’яти

  Співачка М’ята представила публіці свій дебютний альбом, а потім пригощала м’ятним чаєм та спілкувалась про «Нову хвилю – 2009» з Юрієм Фальосою.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба М’яти.

  У столичному ресторані «Рукола» співачка М’ята представила публіці свій дебютний альбом. Альбом «Дикая» виданий на ліцензійних компакт-дисках рекординговою компанією «Мейджорс Мюзік» (SONY BMG). Візуальну презентацію альбому довершив живий виступ М’яти.

  Співачка виконала п’ять композицій з нового альбому, зокрема «А ведь я не ручная, а дикая..» и «Мой шоколадный мусс, сладкий на вкус…».

  В альбом увійшли десять оригінальних пісень, кавер «Be My Lover» (La Bouche) і п’ять реміксів з українськими діджеями 2SPECIAL та ML.-Key.

  1.    Голая правда
  2.    Дикая
  3.    Шоколадный мусс
  4.    Я без тебя
  5.    Яблоки
  6.    «Х» переходит в «Л»
  7.    Позови
  8.    Я исчезну…
  9.    Полнолуние
  10.    Пошло всё…
  11.    Be My Lover (Live)
  12.    Дикая (Jalsomino mix)
  13.    Пошло всё (2 Special mix)
  14.    Шоколадный мусс (2Special video mix)
  15.    Шоколадный мусс (2Special club mix)
  16.    Шоколадный мусс (ML.-Key electro mix)

  М’ята пригощала своїх гостей коктейлем з закарпатською м’ятою, а також дарувала свої альбоми з духмяним пакетиком м’ятного чаю.

  Презентацію відвідали не лише українські артисти, але і продюсери, а також відомі обличчя в українському шоу-бізнесі. Юрій Фальоса у компанії Міки Ньютон, побачивши виступ М’яти, запропонував співачці прийняти участь і налаштуватись на підготовку у конкурсі «Нова хвиля 2009» в Юрмалі.

  Юрій Фальоса: «М’ята співає саме у форматі, який подобається публіці і глядачам фестивалю «Нова хвиля». Тепер головне – працювати і готуватись. Головна пісня для конкурсу у неї вже є – «Дикая».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись