1. ВВ розмінували Київ-Мінськ

  ВВ повернулись із братньої Білорусії, де в якості почесних гостей заграли у фіналі конкурсу молодих виконавців під назвою “Нові голоси Білорусії”, який пройшов 19 червня у рамках “Музичних вечорів”, влаштованих популярним телеканалом ОНТ на території стародавньої пам’ятки білоруської архітектури – Мирського замку.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба “ВВ”.

  Протягом кількох годин на великій сцені, влаштованій попід стінами середньовічної фортеці, юні дарування змагались у співочій майстерності під супроводом  Президентського оркестру Республіки Білорусії. Оцінювало конкурсантів високе журі, до участі в якому було запрошено бас-гітариста “Воплів” Олексія Мельченка.

  Наступний день пройшов у прогулянках Мінськом та оглядинах місцевих старожитностей. Прибувши на Мінський залізничний вокзал, хлопці несподівано опинилися в центрі спецоперації з розмінування потягу Київ – Мінськ. З-за міліцейського кордону виглядали налякані пасажири, а у вагоні, до якого прямували “вевешники”, бригада саперів щось робила з картонною коробкою. Остання була знайдена в одному з купе білоруськими залізничниками. Аби потрапити до вагону, музикантам довелося запропонувати саперам допомогу, відрекомендувавшись спеціалістами-вибухотехніками. Білоруси від допомоги відмовились, проте до вагону “колег” все ж таки впустили. А таємнича коробка виявилась порожньою…

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись