1. IX Країна мрій!

  22 та 23 червня 2012 року на розкішних схилах Дніпра біля святої Лаври, під ясним київським небосхилом у дні Івана Купала збереться громада та заспіває на повні груди, аби почув увесь нарід український, що є ще жива сила та дух, який бере нас та веде у світ звуків та чарівних мелодій – у Країну Мрій!

  Ніякої хімії, пластмаси та жодних нанотехнологій – лише жива музика, живі люди, жива історія, жива культура! В епоху інформаційного суспільства та розвитку високих технологій автентика й природність схожі на справжнє диво! Підтримка та розвиток живої культури – це наша мрія!

  Вперше на «Країні Мрій»:

  Кримська фольклорна сцена;
  ексклюзивна етнічна програма від гурту «Танок На Майдані Конго»;
  прем’єри сольних виступів учасників конкурсу «Голос країни» Іларії (за участю Романа Гриньківа і Олекси Кабанова) та Василя Жадана (спільно з циганським панк-панік-бендом «ТопОркестра»).

  Також з нагоди офіційного включення «Країни Мрій» до програми Чемпіонату Європи з футболу «Євро 2012» на фестивалі буде створено фан-зону для особливо палких фанатів, де футбольні матчі демонструватимуться у прямому ефірі.

  Традиційно на фестивалі:

  різноманіття етнічної та world music на великій фестивальній сцені, а також на «Кобзарській» та сцені «Під стінами Лаври»;
  дитячий майданчик – інтерактивна програма, що включає в себе найрізноманітнішу творчу діяльність дітей, на основі фольклорних мотивів;
  алея майстрів – народні майстри зі своїми авторськими доробками та Майстерня народних танців – окремий майданчик, де гості та учасники фестивалю в реальному часі розучують традиційні народні танці;
  різноманітні літературні та театральні презентації, традиційні та яскраві Козацькі Розваги;
  майданчик «Етно-Fashion», що став вдалою прем′єрою минулого року – колекції українського етнічного та старовинного одягу.

  Партнери фестивалю – Київська міська державна адміністрація та компанія «Кока-Кола Україна».

  Програма фестивалю: http://www.krainamriy.com/news.php?category=137

  Конкурс фоторобіт «Вишивай з Coca-Cola»: http://www.krainamriy.com/news.php?category=140

  За змінами у програмі стежте на сторінці: http://krainamriy.com/news.php?category=137

  Додаткові контакти з організаторами знайдете тут: http://krainamriy.com/news.php?category=136

  Умови акредитації та контакти зі ЗМІ: krainamriy2012@gmail.com

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись