1. Віталій Козловський став Заслуженим артистом України

  22 січня указом президента Віталію Козловському було присуджено звання Заслуженого артиста України. Співак про це дізнався з телефонних дзвінків друзів.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Віталія Козловського.

  2009 рік розпочався для Віталія Козловського перемогами. І, мабуть, не даремно, адже за східним календарем – це рік співака. В перші дні 2009 Віталік записав кілька пісень для четвертого по рахунку студійного альбому. 22 січня вийшов указ №26/2009 Президента Віктора Ющенка про присвоєння держаної нагороди України – «За вагомий особистий внесок у справу консолідації українського суспільства, розбудову демократичної, соціальної і правової держави та з нагоди Дня Соборності України».

  Віталік дізнався про присвоєння звання від друзів-журналістів, які побачили указ на сайті Президента України. «Вони почали мені телефонувати і вітати», – ділиться емоціями Козловський.

  – Завжди приємно отримувати нагороди, мене переповнюють емоції в такі моменти, – коментує співак. – Проте кожному артисту найголовніше – повністю віддаватись своїй професії, бути щирим у своїй творчості і нагороди прийдуть самі.

  Віталій протягом тривалого часу твердо йшов до успіху. Звання Заслуженого артиста України – логічний підсумок за віддану пятирічну роботу. «- Це велика подія для моїх батьків, які вірять у мене з першого дня, – зізнається співак. – В професії артиста важливо, аби його приймали і любили люди. Тому хочу подякувати своїм прихильникам і усім, хто мені вірив».

  Фото: піар-служба ICTV

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись