1. Катерина Серебрянська нагороджена орденом княгині Ольги

  22 січня олімпійська чемпіонка з художньої гімнастики Катерина Серебрянська була нагороджена орденом княгині Ольги за активну соціальну позицію і благодійну діяльність.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Катерини Серебрянської.

  Катерина Серебрянська

  Президент України Віктор Ющенко 22 січня нагородив Катерину Серебрянську орденом княгині Ольги ІІІ ступеня.

  Остап Ступка (зліва), Ольга Сумська і Катерина Серебрянська

  Основні напрями благодійної діяльності олімпійської чемпіонки – онкохворі діти і жінки, діти-сироти. «Тільки за 2 останні тижні грудня було проведено 5 акцій для онкологічних відділів Києва. Це не лише подарунки і деяке обладнання, але й театралізовані виступи. В цьому році ми взяли під опіку один дитячий будинок, який знаходиться далеко від столиці. Ось чому, мабуть, забутий державними меценатами», – зауважили у прес-службі.

  Надається також допомога притулку для безпритульних тварин. Адже зазвичай, коли йдеться про благодійність, подібні заклади не потрапляють у поле зору.

  Зараз Катерина Сере брянська готує до видання книгу про рак молочної залози, яка буде безкоштовно розповсюджуватись серед онкохворих жінок. «Щоправда на підготовку впливає економічна ситуація у країні – важко знайти спонсорську підтримку. Але ця справа потрібна, а отже, у нас все обов’язково вийде», – запевняє олімпійська чемпіонка.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись