1. Віталій Козловський подарував Ігорю Кондратюку дерев’яний стіл ручної роботи, а колеги по цеху – акваріум з золотими рибками

  Ігор Кондратюк зустрів день народження на роботі, але вже за тиждень його обсипали подарунками. Віталій Козловський подарував деревяний стіл ручної роботи, дружина – мобільний, а колеги по цеху – акваріум з золотою рибкою.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Ігоря Кондратюка.

  Ігор Кондратюк і Віталій Козловський

  В одному з київських ресторанів Ігор у теплому колі друзів відзначив свій день народження. Дружина Олександра телеведучому подарувала у нову модель мобільного, який він собі нагледів.

  Як відомо, Кондратюк давненько збирає рідкісні екземпляри книг і енциклопедії для своєї домашньої бібліотеки. Тому одним із кращих подарунків вважає книги.

  Віталій Козловський прийшов привітати винуватця і приніс книги, про які Кондратюк давно мріяв. Ігор за вагою визначив, що «граніту науки» багацько. Він почав розвертати подарунок і помітив енциклопедію про акваріумні рибки. Колеги по телебаченню вручили ведучому акваріум з золотими рибками. Також дуже сподобався інший подарунок Віталіка – деревяний стіл ручної роботи. Ігор, віджартовуючись, казав, що «буде сидіти на цьому «мудрому столі» в своїй домашній бібліотеці та читати книги.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись