1. «Караоке на Майдані» змінює «1+1» на «СТБ»

  Ігор Кондратюк, караоке на майдані, стб

  З 20 грудня у ранковому ефірі телеканалу “СТБ” щонеділі виходитиме програма «Караоке на Майдані». Цей розважальний проект вже 11 років шукає вокальні дарування на головних площах країни.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «СТБ».

  Як розповідає Ігор Кондратюк, автор і ведучий програми «Караоке на Майдані», у середині грудня закінчується контракт з «1+1». «У мене є хороший (в сенсі результату) і приємний (у професійному сенсі) досвід співпраці з СТБ – участь в журі наймасштабнішого шоу 2009 року – « Україна має талант ». Я побачив з якою відповідальністю канал підходить до підготовки проекту, і, коли надійшла пропозиція від керівництва «СТБ», все зважив та вирішив, що можу довірити йому рідне дитя – «Караоке на Майдані»», – розповідає Ігор Кондратюк.

  Додамо, що Ігор Кондратюк буде у складі журі другого сезону «Україна має талант» і, як він зазначає, цілком логічно, що два проекти, до яких він причетний, будуть виходити на одному каналі: «Зараз «СТБ», на мій погляд, – головний шукач талантів в Україні. А саме цією справою я займаюся вже не один рік. Багато хто з вперше «знайдених» мною на майданах країни молодих обдарувань зараз на слуху і на очах».

  Перехід Ігоря Кондратюка на «СТБ» також пов’язаний із запуском іншого масштабного всеукраїнського проекту – співочого талант-шоу за форматом «The X Factor», який він сам називає пісенною «бомбою».

  «Нам важливий досвід Ігоря в створенні цього проекту. Він як ніхто інший знає, що таке відбір кращих вокальних обдарувань та їхній подальший розвиток. Тому ми зробили пропозицію не тільки брати участь в шоу в якості судді, у якого, до речі, дещо інші функції, ніж у «Україна має талант», але і як його креативний співпродюсер. Що стосується «Караоке», то це легендарний проект і ми дуже раді, що на одну легенду на «СТБ» стало більше», – пояснює Володимир Бородянський, генеральний директор телеканалу СТБ.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись