1. Віка, Максим та третій зайвий

  6 жовтня розпочнеться показ нових серій «Моєї прекрасної няні». Глядачі зможуть зазирнути в особисте життя кумедної сімейної парочки – Віки та Максима.

  Вже 6 жовтня повернеться на екрани сімейство Шаталіних. Новий канал представить 40 премєрних серій цього сітікома.

  Попередня частина завершилась на вишуканому весіллі Віки та Максима. А тепер настав час сімейних буднів. Парочка притирається, вчиться розуміти один одного, а в комплекті до всього – вибуховий характер Вікусі. Хтозна, чи закохані довго витримають у шлюбі.

  Творці сітікома кажуть, що нові серії будуть вирізнятись відвертим показом стосунків героїв. Ось чому глядачам вдасться зазирнути у ліжко екс-Прутковської та Шаталіна. Няня нарешті прагнутиме реалізуватись. До цілі вона підійде так само впевнено, як колись досягала кохання Максима Вікторовича.

  В нових серіях глядачі зустрінуться з іншими коханими персонажами. Борис Смолкін, який відсвяткував просто на знімальному майданчику 60-річчя, знову стане дворецьким та чаруватиме Жанну Аркадіївну. Героїня Ольги Прокофєвой не одразу зрозуміє залицяння свого нещодавнього кривдника.

  Віка та Жанна Аркадіївна

  Віка та Жанна Аркадіївна

  А тепер найцікавіше – у фільмі зявиться татко Віки – Олександр Філіппенко. Спитаєте, чому? Так от, Прутковська попросила милого: «Знаєш, Максиме, татко лишився один, і йому так важко. Мабуть, він сам не впорається. Давай візьмемо його жити до себе!»

  Автор: Ірина Новоставська

  За матеріалами прес-служби Нового каналу

  http://bignames.org.ua

 2. У темі 2 коментарі

  1. Toss сказав(ла):

   Жовтень 1, 2008 @ 11:59 pm

   Прикольно. А серіал – це одна з багатьох кальок американських серіалів. У їхній версії све точно те ж саме, навіть сюжети до окремих серій спорворено і здерто з американського проекту. ФУ.

  2. Iryna сказав(ла):

   Жовтень 2, 2008 @ 9:39 pm

   До Toss!

   Проте серіал няня любить багато українців. І все це позитивно сприймають. А заглиблюватись, хто подав їдею. Головне,як вийшло і чи задоволені глядачі.

  Висловлюватись