1. Іронія долі Марії Порошиної

  Лікарі-кардіохірурги закохуються у доньку свого наставника. Вони 20 років зцілюватимуть серця, але, чи складеться їхнє сімейне життя.

  6 жовтня вийде на екрани Інтеру премєра серіалу «На шляху до серця». Герої фільму протягом 10 серій намагаються вилікувати людей та зробити лад на особистому фронті. Головні персонажі два друга і лікарі-кардіологи Олексій Ковальов (Анатолій Бєлий) та Герман Іпатов (Марат Башаров). Вони займаються розробленням прибору, який дозволить врятувати сердечників, не використовуючи хірургічне втручання.

  Марат Башаров

  Але в житті всяке трапляється. Так і в друзів, які абсолютно різні за характером та темпераментом, але це не заважає їм закохатися в доньку професора. Юля Солодовнікова (Марія Порошина) просто чарівна і красуня. Чому ж вона опиняється у центрі любовного трикутника, поміж розсудливим Германом і природженим вченим Олексієм?

  Марія Порошина

  В епізодах фільму зявляються Дмитро Нагієв та Сергій Астахов.

  – Таких героїв, як мій, практично нема в сучасному кіно, – коментує актор Анатолій Бєлий. – Зараз знімають більше про міліціонерів, бандитів, бізнесменів чи, в кращому випадку, про моделей. На таких ідеалістах і сильних духом людях і тримається земля. Я хотів, аби вийшов образ дійсно талановитої людини, з великою мрією в житті, до досягнення якої він вперто йде і обовязково прийде.

  Анатолій Бєлий

  – У моєї Юлі любов – платонічна і без взаємності, – розповідає акторка Марія Порошина. – Вона чиста у своїх вчинках, не бреше собі, і це мені в ній подобається.

  Факти

  За роль Юлії Марія Порошина в 2007 році отримала премію «Золотий орел» в номінації «краща жіноча роль».

  Зйомки серіалу проходили в Москві, Торжке Тверської області і на Кіпрі.

  Для створення атмосфери 80-х у фільмі використана спеціальна технологія вкраплення документальної хроніки в художньому оповіданні. Аби ці кадри не відрізнялись від решту матеріалу, їх обробляли на компютері.

  Режисер: Абай Карпиков

  Сценарій: Марія Варденга, за участю Олексія Сеченова і Юлії Ященко

  Рік: 2007

  Виробництво: “Про-Сінема продакшн”

  Автор: Ірина Новоставська

  За матеріалами піар-служби телеканалу Інтер

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись