1. Весілля у подарунок переїде на Сорочинський ярмарок

  14 травня у ресторані «Чумацький шлях» відбудеться фінал проекту «Весілля у подарунок». Буде обрана пара, яка отримає головний приз – вишукане весілля.

  Заключний тур акції пройде напередодні Міжнародного дня сім’ї, який з 1994 року традиційно відзначається країнами-членами ООН 15 травня.

  Організатори проекту «Весілля у подарунок» – Творче Об’єднання Івана Городецького і найбільша у столиці фото і відеостудія Dedkoff.com доклали максимум зусиль для того, аби молоді люди планували створити сім’ю, змогли пройти перевірку своїх почуттів на міцність.

  Закохані пари протягом двох місяців боролись за головний приз. Вони брали участь у соціальних проектах, тематичних вечорах, вчились танцювати рок-н-рол, знімати рекламні ролики, говорити про кохання і виявляти свої почуття. Женихи показали свою спортивну підготовку під час футбольного матчу з ФК «Маестро».

  В останній тиждень усі учасники проекту були зайняті підготовкою «Свята Усмішок!», який відбудеться сьогодні у столичному дитячому домі «Ясний».

  Фінальний тур проекту «Весілля у подарунок» обіцяє бути особливо яскравим і емоційним – він підготований у форматі костюмованої вечірки за мотивами мюзиклу «Сорочинський ярмарок».

  Джерело: прес-служба «Весілля у подарунок»http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись