1. Українські зірки ідуть на зустріч мрії талановитих дітей

  Євгенія Власова, Євгенія Тимошенко, Тетяна Піскарьова, Макс Барських

  Нещодавно в «Українському Домі» відбулося офіційне відкриття IV-го Всеукраїнського фестивалю дитячої творчості «Назустріч мрії».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба фестивалю.

  Євгенія Власова, Євгенія Тимошенко, Тетяна Піскарьова, Макс Барських, Аліна Гросу
  Макс Барських, Аліна Гросу, Євгенія Тимошенко

  Програма заходу складалася з урочистого дитячого концерту, виставки дитячих малюнків, а також брифінгу, на якому була оголошена вся офіційна інформація про фестиваль «Назустріч мрії», зокрема і про головні його призи.

  Головні призери отримують можливість зробити візит Діснейленду.

  Фестиваль і творчий конкурс «Назустріч мрії» проводиться серед дітей соціально незахищеної категорії, які виховуються у дитячих будинках та школах-інтернатах.

  Євгенія Тимошенко

  Відбірні тури фестивалю пройдуть у дев’яти містах України.

  Українські зірки, небайдужі до долі дітей, відвідають всі ці міста як журі та подарують дітям святкові виступи: Ірина Білик, Ані Лорак, Шон Карр, GODO, Наталія Бучинська, El Кравчук, Віталій Козловський, Макс Барских, Євгенія Власова, Тетяна Піскарьова, Аліна Гросу, Kishe, Міла Нітіч, Олександр Педан, Олена Шоптенко, Дмитро Дікусар, групи «Друга Рiка», «ТІК», «Пара Нормальних», Київська студія балету«Тодос», театр-студія«Sonyx», цирк«Кобзов».

  23 січня у Херсоні відбувся перший відбірний тур IV-го Всеукраїнського фестивалю «Назустріч мрії». У конкурсі брали участь талановиті вихованці дитячих будинків та шкіл-інтернатів південного регіону. У програмі – три номінації – вокал, хореографія, оригінальний жанр. Переможці за вокальними талантами – Капустін Дмитро, Стрілківське Олександра, Сахно Христина та Веселовська Анастасія. Хореографія – “Гармонія” та “Грація”. Оригінальний жанр – Петіфорова Раю.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись