1. Цитатник Коронації – 2: поспішайте за подарунками!

  Оргкомітет літературного конкурсу “Коронація слова” оголошує міні-змагання “Цитатник Коронації”.


  Про це “ГУЧНІ ІМЕНА” повідомили організатори.

  Умови міні-конкурсу “Цитатник Коронації”:
  1. Учаснику необхідно зібрати якомога більше ЦІКАВИХ та АФОРИСТИЧНИХ* цитат з творів авторів-лауреатів та дипломантів конкурсу “Коронація слова”.
  Довжина цитати – не більше трьох речень.
  Більше 10 цитат з одного твору виписувати не дозволяється.
  Не можна надсилати цитати, вже отримані нами на попередньому змаганні: їх список можна побачити у коментарях до запису в розділі “Цитатник Коронації” на нашому сайті.
  УВАГА! Обовязкова умова: вказується автор книжки, назва твору, номер сторінки, звідки взяли цитату, видавництво та рік видання книжки. Без виконання цієї умови цитати не приймаються.

  * Афоризм (грец. αφορισμός, «визначення») – оригінальна закінчена думка, проказана або записана в лаконічній для запам’ятовування формі. В афоризмі досягається найвища концентрація безпосереднього повідомлення і того контексту, в якому думка сприймається слухачами або читачем. Приклад: “Чому удар у спину завдають ті, кого, як правило, захищаєш грудьми”?

  2. Після реєстрації на сайті “Коронації слова” необхідно зайти у розділ “Цитатник Коронації” (пункт меню з такою самою назвою) і залишити зібрані цитати (у вигляді пронумерованого переліку) у якості коментаря до запису у розділі “Цитатник Коронації”.
  3. Початок конкурсу – 15 вересня о 8:00, закінчення конкурсу – 1 січня о 22:00. Результати конкурсу будуть оголошені не пізніше 15 січня.
  4. Переможці отримають наступні подарунки:
  а) Набір з 10 книжок романів-лауреатів “Коронації слова”;
  б) солодкий подарунок від шоколаду “Корона”;
  в) НЕСПОДІВАНИЙ СЮРПРИЗ від оргкомітету конкурсу “Коронація слова”.

  Фото: biz.inforline.com.ua

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись