1. XII Церемонія «Коронації слова»

  Переможці здобудуть золоті, срібні та бронзові відзнаки у номінаціях (1) «Романи», (2) «П’єси», (3) «Кіносценарії», (4) «Пісенна лірика», (5) «Твори для дітей»  31 травня о 16.00.


  Також авторів відзначать партнери «Коронації слова»: Київський національний університет ім. Тараса Шевченка традиційно відзначить «Найкращий історично-патріотичний твір», книжковий магазин «Читайка» – лауреата І премії у номінації «Прозові твори для дітей», журнал «Мандри» – «Найкращий твір на тему мандрів і подорожей», Леся Мудрак – «Найкращий еротичний твір», журнал «Exclusive style» – «Ексклюзивний жіночий твір», Спеціальна відзнака від Австрійського культурного форуму, а також Вибір видавців.
  Програма заходу:
  16.00 – 17.00 – зустріч гостей
  16.30 – прес-брифінг
  17.00 – 20.00 – нагородження переможців конкурсу
  20.00 – 23.30 – танці та дружнє спілкування
  Ведучі: Ольга Сумська і Зіновій Карач
  Концертна програма: ILLARIA, група «VRODA», дитячі колективи «Зернятко» і «Янголятко», Едуард Романюта, Кирил Охріменко, гурт «Неділя», фольк-студія «Правиця», Богдан Бенюк, Наталя Сумська.
  Танцювальна програма: Олександр Ярмола, гурт «Гайдамаки».
  Дизайн золотих статуеток: Ілля Поп’юк, доцент кафедри художніх виробів з дерева та металу, Київський державний інститут декоративно-прикладного мистецтва і дизайну ім. Михайла Бойчука.
  Дизайн золотих відзнак корон: Студія ювелірного дизайну HARARUK.
  Місце події: Acco International, проспект Перемоги, 40-Б, Парк Пушкіна, М. Шулявська, Київ.
  Акредитація ЗМІ:
  067 232 50 20, press.koronatsiya1@gmail.com
  Попередня акредитація обов’язкова!

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись