1. Тетяна та Юрій Логуші заснували нову премію «Золоті автори України»!

  28 травня 2012 на прес-конференції в Укрінформі засновники Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова» Тетяна та Юрій Логуші повідомили про заснування нової премії «Золоті автори України». Перший Золотий автор – лауреат «Коронації слова» Люко Дашвар. Наклади творів письменниці на сьогодні сягнули позначки 300 тисяч примірників.

  Про це “ГУЧНІ ІМЕНА” повідомили організатори.
  Золотим автором України може стати український автор, не лише відзначений «Коронацією слова», в якого наклади романів перевищують 100 тис. примірників, написані українською мовою або видані у перекладі українською мовою.
  Зараз «Коронація слова» очікує на заявки зі статистиками накладів від Спілки письменників, видавництв та громадських організацій. Інформацію конкурс планує зібрати протягом літа. А вже у жовтні спільно зі Студією ювелірного дизайну HARARUK буде проведено нагородження – Золота вечірка.

  «Для нас велика честь виготовити золоту корону з діамантами для нової премії «Золоті автори України», – коментує директор з розвитку HARARUK Людмила Гарарук. – Нам би хотілося, щоб «Коронація слова» стала подією інтелектуального гламуру. Подією, де збираються найкращі творчі сили нашої країни».
  «Першого Золотого автора було нагороджено в рамках прес-конференції. Тепер ми хочемо відзначати золотих авторів у форматі Золотої вечірки. Золоті книжки, золота осінь, золоті автори», – додає Тетяна Логуш, співзасновниця «Коронації слова».
  «Ми сподіваємося, що відзнака Золотий автор вплине на зростання тиражів та уваги громадськості, читачів до творів письменника», – зауважує Юрій Логуш, співзасновник «Коронації слова».
  Золоті вечірки відбуватимуться щороку. Положення про премію розробляється і буде оприлюднене на сайті найближчим часом.

   

   

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись