1. Третій виклик Хромова

  Історії «Зона відплати», «Рівень смерті» і «Сім синів НГА» з нового циклу «Виклик» про загадкові злочини скоро вийдуть на екрани. Розслідування вестимуть відділ боротьби зі злочинами Хромов і його підлеглі, молоді слідчі Ольга і Ігор.

  27 жовтня вийде на екрани «1+1» третя частина добре відомого серіалу «Виклик». 12 серій глядачі спостерігатимуть за трьома історіями: вбивством начальника міліції, злочини, пов’язані з комп’ютеними іграми, загадковою смертю двох працівників нафтової компанії. Триватиме фільм 1 годину.

  Наталія Житкова

  Над фільмом працювали режисери-постановники Олександр Бурцев, Арменак Назікян, Марія Соловцова, сценаристи Ігор Осипов і Олексій Баранович, оператор Сергій Бондарьов, композитор Євгеній Федоров. Виробництво кінокомпаній «Intra Communications, Inc» та «Солівс», 2008 рік. У «Виклику – 3» зявляється акторка Марина Могилевська ( «5 хв. до метро», «Турецький»).

  Марина Могилевська

  В головний ролях третьої частини епопеї добре знайомі Наталія Житкова (Ольга Баришева), Дмитро Назаров (Хромов) і Олексій Шутов (Ігор Лямін).

  Автор: Ірина Новоставська

  За матеріалами прес-служби «1+1»

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись