1. Кому дістанеться обручка?

  Виявляється, ундіна Юлія Пожидаєва, дівчисько з «Серцю не накажеш» Аліна Сандрацька і господар Мухи Олександр Волков до Москви їздять одним поїздом.

  3 листопада о 20.30 на Інтері стартує багатосерійна новела «Обручка» про життєві перипетії молодої 19-літньої провінціалки Насті у Москві, 2008 рік. Це казка про сучасну попелюшку. Над серіалом працювали продюсери Єжина Щедріна та Юрій Каменський, режисер Дмитро Гольдман. За сценарієм Ігоря Гордашника та Олени Щербиновської.

  Віра Глаголєва

  Одного разу в поїзд сідають троє різних людей.

  Перша – дев’ятнадцятилітня Настя (Юлія Пожидаєва) – їде у столицю, аби знайти гроші і допомогти матері Вірі (Віра Глаголєва). Настя їде до батька – академіка Ковальова (Михайло Ремізов), який до речі не знає, що у нього є дочка та ще й така доросла. Доказом везе доказ про його батьківство – каблучка, котру подарував мамі як вияв кохання.

  Друга – сосідка по купе – Оля (Аліна Сандрацька). Вона старша і досвідченіша. Дівчина втомилась від провінційного життя і одруженого коханця. Ось чому Ольга їде в Москву, аби отримати своє – багатого чоловіка. Вона певна, що у здійсненні планів допоможе, колись подруга, Даша (Олена Головізіна), яка вдало вийшла заміж за пристойного бізнесмена Степанова (Михайло Борисов).

  Олександр Волков і Євгенія Чіркова

  Третя – молодий талановитий лікар Ігор Грищенко (Олександр Волков), який їде у тому ж вагоні, та іншому купе. Він щойно поховав матір і їде у Москву, аби помститись академіку Ковальову за смерть своїх батьків. Хлопець помилково впевнений, що науковець винен у загибелі його батька – льотчика-випробувача Матвія Грищенко. Після цього, як батько пішов на той світ, мама Ігоря довго хворіла і померла в очікуванні операції. Фінансувати операцію мав благодійний фонд, яким керує Ковальов. Однак грошей від академіка сімя так і не дочекалась.

  У столиці лікаря чекає Женя (Євгенія Чіркова), однокурсниця, закохана без взаємності протягом багатьох років.

  Юлія Пожидаєва

  Під час поїздки між Ігорем і Настею виникає явна симпатія. За інших обставин роман у поїзді продовжився. Але зараз обидва надто стурбовані своїми проблемами. Їх дороги розходяться не назавжди, а до певного випадку.

  За матеріалами піар-служби Інтера

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись