1. Прогулялась по Санторіно Наталя Розинська

  14 листопада відбувалась «Прогулянка по Санторіно» на показі RІТО в рамках Trade Mark Defile’2008. Дизайнер Олена Деревянко розповіла про практичність речей нової колекції, а директор ТМ «RІТО» Тетяна Абрамова про важкі умови ринку.

  Близькість моря, легкий подих вітру, яскраво-біле сонце, і можливість на мить забути про цивілізацію, аби повернутись до себе, справжнього. Саме таким уявляє Олена Деревянко рай на Землі.

  Рай, на думку дизайнерки, грецький острів Санторіно, який ховається в затишних білих будиночках, збагачених сонцем. За легендою, острів Санторіно – уцілілий центр потонулої Атлантиди. І сьогодні це – унікальний оазис краси і спокою.

  Основну тему літньої колекції 2009 можна вгадати за назвою «Прогулянка по Санторіно». Це легке ажурне сплетення романтичного стилю з жіночними силуетами і різними фактурами.

  Нова весняно-літня колекція Модного дому RITO виготовлена із трикотажу високої якості.

  – Колекція літня. Актуальна, коли людина розслабляється. Одяг, який не стискує рухи тіла, – коментує дизайнерка. – Виготовлена з використанням сучасних технологій у виробництві трикотажного полотна і нитки. Склад – високоякісний шовк, віскоза. Таке вбрання дозволяє тілу дихати. Трикотаж гігроскопічніший за льон.

  Джерело натхнення Олени Деревянко – багаті барви природи: відтінки білого, бежевого, бузкового, сливового, і класичний чорний – ніби хмари, в обіймах променів заходу.

  «RITO завжди працює в сегменті середній, середній +. Ми відкрили другий магазин нашої торгової марки. Мінімальна закупка у нас від 200 грн. до 1000 грн. Ми робимо 50 одиниць 1 моделі. На Київ – це крапля у морі», – каже директор Модного дому RITO

  В цьому вбранні можна відчути подих свободи навіть у великому місті, ніби під час відпочинку на грецьких островах.

  У чорному Тетяна Абрамова, а у світлому светрику – дизайнер Олени Деревянко.

  – Моє завдання – це антикризова програма, – розповідає Тетяна Абрамова. – Сьогодні в легкій промисловості торгових марок 0,01, галузі практично не існує. Нам дуже приємно, що у нас вдягається багато іноземців. Вони люблять і розуміють трикотаж. Але нам неприємно, що працюємо у неймовірно складних умовах. Адже виробництво в Україні ніколи не підтримувалось і Дім Хрещатик не витримав. Трикотажні фабрики помирають. Нам добре бути єдиним трикотажником в Україні. Але це нонсенс, коли у державі маємо єдину фабрику, яка ще дихає, працює і показує свої роботи на Трейд Марк Дефіле. Найдешевша машина зараз коштує 60 тис. євро. Ми не маємо пільг на ПДВ. І маємо програмне забезпечення, яке коштує 35 тис. євро. І на нього треба заплатити ПДВ. І тому розширювати виробництво на сьогодні в Україні не вигідно. Єдине, що зараз ми можемо, працювати цілодобово.

  Наталія Розинська розповіла «ГУЧНИМ ІМЕНАМ» про враження від прогулянки по Санторіно, розкіш і спокусу суконь ЮНОНИ, та плани на Новий рік.

  Наталіє, що вам сподобалось з колекції ЮНОНА?

  – Одна біла сукня, майже прозора, з чорним білим поясом, обшитим візерунками. Можливо, буду просити у марки дати мені цю сукню на Віденський бал. Думаю, буде шок. В цій сукні жінка виглядає як гола.

  Давно знайомі з ТМ?

  – Юнону знаю давно, але це вперше, коли б хотіла одягнутись саме від неї.

  Що думаєте про вбрання від RITO?

  – До показу цього Модного дому не любила трикотаж. В такому одязі класно відпочивати на Кіпрі, або на острові Мавріки, або десь, де тобі дуже приємно. У подібному вбранні кожна жінка може почуватись щасливою. На показі RITO звучала іспанська музика. Я вивчаю і обожнюю іспанську мову від тоді, як побувала на Кубі. Слухаючи музику, споглядаючи на вишуканий одяг, в мене було відчуття, що я просто щаслива. Думаю, що кожна жінка в такому вбранні матиме подібні відчуття.

  Чим займаєтесь зараз?

  – Працюю над фільмом «Темна вода». Матеріал для якого зняла у затоплених регіонах нашої країни, обїхала 1700 км. За що отримала орден від міністра з надзвичайних ситуацій за особисту мужність.

  – Де святкуватимете Новий Рік?

  – Полечу у Львів і буду на площі біля опери. Це все життя мріяла так відзначати Новий Рік, але кудись завжди в інші місця літала. Або на площі у Москві – мене запрошують друзі. Життя так швидко змінюється. Можливо, ще щось третє буде.

  Автор: Ірина Новоставська

  Фото: піар-служба Наталі Розинської, www.svitske.tv, www.1tv.com.ua

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись