1. Тетяна Рамус презентувала глянець і соціальний проект

  Телеведуча, видавець та продюсер Тетяна Рамус представила масштабний авторський культурно-соціальний проект «Зверни увагу з…», який вже зараз стає кращим порадником і помічником для усіх українців у будь-яких запитаннях.


  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомило агентство Screen Media.

  Юрій Горбунов, Тетяна Рамус і Олег Скрипка
  Проект «Зверни Увагу з Тетяною Рамус» об’єднує чотири основні медіа-напрями: телепрограма, яка транслюється щоденно 5 разів на тиждень на «5 каналі», проект на радіо «Ера», журнал та Інтернет-сайт.
  До проекту приєднались кращі спеціалісти у своїй сфері, а також впливові персони із українського бомонду і шоу-бізнесу.
  Презентація «Зверни увагу з…» була побудована на акції, в якій українські знаменитості із світу політики, культури і спорту, спільно з відомими художниками, виявляли своє ставлення до соціальних проблем з допомогою мистецтва. Ті теми, на які вони бажали б звернути всезагальну увагу, були втілені в їх картинах.
  Співачка Ірина Білик разом з художником Олександром Ройбурдом створили шедевр – «Час, якого не вистачає на добрі справи!». СпівакОлег Скрипка з Владиславом Шерешовським написали полотно «Сміття скрізь!». Ірена Кільчицька і Оксана Маст представили роботу «Зрозумій цінності!», Стелла Захарова і Володимир Бовкун «Кохання поруч!». Авторську роботу представила художниця Оксана Константиновська-Левченя – «Зверни увагу! Депутат – слуга народу!».

  Ірена Кільчицька

  Ірина Білик

  Презентацію журналу «Зверни Увагу з Тетяною Рамус» і культурно-соціального проекту «Зверни увагу з…» підтримали селебритіз: бізнес-леді Влада Литовченко, співак Павло Зібров, Ірина Данилевська, Анжеліка Рудницька, Тарас Краскін.
  Офіціальну програму завершив виступ рок-групи «ВВ».
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись