1. Тетяна Піскарьова подарувала любов усьому світу

  7 березня у готелі «Прем’єр-палас» заслужена артистка України Тетяна Піскарьова разом з дитячим театром естради «Аліса» організувала сімений вечір.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомило агентство Screen Media.


  Таня Піскарьова,  дует “Дантес та Олейник”

  Свято подарувало гостям чимало радості, тепла, щастя і любові. Були помічені знаменитості на вечорі: акторка і телеведуча Ольга Сумська, Маргарита Січкар, ведуча Сніжана Єгорова, телеведуча Тала Калатай, суперблондинка Оля Полякова.

  Захід проходив у рамках соціального проекту Тані Піскарьової «Любов – це я», який спрямований на зміцнення любові у серцях людей, а також має за мету зібрати фінансову допомогу для дітей-сиріт, які виховуються у дитячому будинку сімейного типу у місті Буки.

  «Давайте дамо свободу нашій любові. Хай вона зробить наш світ яскравішим, щасливішим і веселішим!», – каже Піскарьова.

  Протягом вечірки діти з театру естради «Аліса» своїми тематичними сценічними музичними постановками нагадували усім присутнім, що світом повинна керувати лише любов.


  Борис Апрель

  Разом з юними зірочками на сцену виходили: Борис Апрель, група «РЕАЛ О», «Дантес&Олейник», група «Павлики International» та Тетяна Піскарьова.

  Пісні, виконані у цей вечір, були записані на диск, а всі гроші від його продажу пішли на допомогу дитячому будинку сімейного типу містечка Буки.

  Цим заходом проект «Любов – це я» тільки почав своє життя, тому наступна сімейна зустріч свята любові відбудеться за рік.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись