1. Тетяна Недєльська зняла кліп з Піснею у головній ролі

  Тетяна Недєльська, відео «На жаль я не твоя»

  Ідея зняти кліп на пісню «На жаль, я не твоя» з’явилася спонтанно. Тетяна Недєльська не проігнорувала реакцію глядачів, які слухали цю пісню вперше. А досвідчені колеги у шоу-бізнесі просто зажадали звернути увагу саме на цей музичний твір, автором якого і є сама виконавиця.  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Тетяни Недєльської.

  Тетяна Недєльська, відео «На жаль я не твоя»Тетяна Недєльська, відео «На жаль я не твоя»

  «Режисером багатьох моїх відео є Наташа Шевчук, – коментує Недєльська. –  Це мої найкращі кліпи, оригінальні, зворушливі. На сей раз я попрохала, щоб головною героїнею нашого «маленького кіно» була Пісня, а я – лише її декорацією. У кадрі є стан, емоції, настрій, але важко зорієнтуватися, чи погано героїні, від розставання з коханим чи вона перебуває у шоковому стані від несподіваної волі. Напевно, це і буде питання до глядачів. Ми вирішили відмовитися від будь-яких «притягнутих за вуха» декорацій і знімати цей кліп у нашому заміському будинку, адже нам була потрібна затишна, інтимна, розкішна атмосфера. Головною проблемою для мене і режисера, став момент введення Яна Петровича у сценарій, де чорним по білому було прописано: присутність героя. Вона знайшла чудове рішення – знімала героя «частинами»: руки на плечах героїні, ноги, його сорочки».

  Тетяна Недєльська, відео «На жаль я не твоя»
  Тетяна Недєльська, відео «На жаль я не твоя»Тетяна Недєльська, відео «На жаль я не твоя»

  Над музичним кіно працювали: стиліст-перукар Олена Твеліна, стиліст-візажист Марина Борщевська, оператор Дмитро Перетрутов.

  Про вартість відео співачка мовчить, адже впевнена, що важливіше – це його рівень. «Тим, хто кричить про нечувані гроші, витрачені на кліп, насправді нема чого сказати про саму пісню, – каже Тетяна. –  Суперкліпів забагато, супер пісень – обмаль. Думаю, пісня «На жаль, я не твоя» буде мати гарне і довге життя. Вона проста і щира, дуже мелодійна і дуже немодна, але в ній є головне – її хочеться співати за столом».

  Прем’єра відео «На жаль я не твоя» відбудеться у середині березня.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись