1. 19 відомих жінок знялось у фотопроекті від Каті Пшеченко

  У рамках мистецького фото проекту «Легкість» від дизайнера Каті Пшеченко минув третій знімальний день, якраз напередодні свята весни – 8 березня. Все відбувалось дуже динамічно: примірки, візаж, зачіска і зйомки.


  5 березня знімались: речник Віктора Ющенка Ірина Ванникова, співачка Тетяна Недєльська, оперна співачка Олена Гребенюк, ведуча Дарія Трегубова, співачка Альоша.
  Три дні польотів відомих жінок – це була плідна творча робота. Чарівні учасниці з легкістю позували перед камерами, виявляли свою ніжність, теплоту. Вони гнучко ставились до побажань знімальної групи.
  Приємні жіночі подарунки для учасниць надали Катя Пшеченко і Студія управління часом BogushTime.

  Катя Пшеченко: «Я вдячна всій команді за чудову роботу і творчий підхід. Я вдячна учасницям проекту за те, що вони знайшли час і приїхали до нас навіть у вихідні дні! Кожна учасниця проекту унікальна, тому творча команда намагалася цю унікальність показати нашому глядачу. Образи вийшли яскравими і незвичайними. Я вдячна партнерам та спонсорам за підтримку та активну участь у підготовці проекту. Кожному партнерові і окремо кожній людині хочу сказати спасибі за людську участь і гарну роботу. Робота над цим проектом триває, а я вже отримую нові пропозиції для наступного фотопроекту і це дуже приємно».

  Альоша: «Мені сподобався мій образ Лісової Мавки. Кадри, що ми отримали – казкові».

  Ірина Ванникова: «Я дізналася вперше про Катю Пшеченко через Інтернет. Зараз соціальна мережа – наймодерніший засіб спілкування. Катя прийшла до мене на Facebook і запросила на ці зйомки, далі – спілкування по телефону. На моє здивування, я не була знайома досі з дизайнером. Сьогодні прийшла на знімальний майданчик з людської і жіночої цікавості, тому що сама пропозиція була дійсно цікавою».

  Дарія Трегубова: «Зйомка була дуже оригінальною: для мене образ не дуже звичний через високий головний убір. Я, не зважаючи на суботу, вихідний і повне небажання мозку працювати, все таки включилась в процес, мені вдалось. Ми все робили цікаво, творче і заряджались від енергії фотосесії».

  Олена Гребенюк: «У мене була чудова сукня, найкраща. Техніка обробки тканини ефектна. Кожен модельєр вкладає у сукню образ. Коли твої відчуття і дизайнера співпадають, ти можеш перевтілитись, надягнути цю шкіру. Ті кадри, що я бачила, – Матінка Земля. Це теплий, м’який образ, не зважаючи на колір. Квіти, які проростають у вінку, дуже сподобалось».

  Вікторія Фєдулова, режисер зйомки: «Творчий арт проект – це чудова можливість жінці виявити свою сутність. Коли жінка поринає у світ казковий, не схожий на той, з яким зіштовхувалась, вона може показати свої акторські здібності. У більшості жінок є такі дані. Коли команда працює над образом, виходить дуже цікавий процес, по-перше, робочий та творчий, по-друге, результат, який ми бачимо на великих роздрукованих фотографіях. Коли людина прийде на таку виставку, у неї буде бажання дивитися і дивуватися, як подана героїня. Такі проекти потрібно робити більше і частіше. Вони дозволяють зробити світ яскравішим, людей, які дивляться, добрішими і терпимими до інших».

  Про проект “Легкість”. Це перенесення жінки зі звичайного життя у театральний, мрійливий та романтичний світи. Там вона літає над землею, мов Янгол, Чарівний Метелик, Крихітна Дюймовочка. В казковій країні слухає звуки серця та виконує танець власних імпульсів, не боїться свою душу відкривати великому світу, співати під акомпанемент думок. Вона і художник, і композитор, і автор власного щастя. Творець себе справжньої і водночас казкар, який вигадує світи, де можливі дива.
  Проект стартував 23 лютого 2011 у перший знімальний день. В цей день перед фотокамерами постали у легких та загадкових образах: ведучі Інна Цимбалюк та Оля Фреймут, бізнес-тренер Людмила Богуш, актриси Інна Капінос та Римма Зюбіна, депутат Ірина Бережна. Перевтілилась в казковий образ і ініціатор проекту Катя Пшеченко.
  1 березня знімались: ведучі Марися Горобець,Світлана Леонтьєва і Тетяна Гончарова, директор модельного агентства Євгенія Тимошенко, гімнастка Ганна Безсонова, співачки Катя Бужинська, Маша Собко та Міка Ньютон.
  Над проектом працюють:
  Фотографи: Тетяна Кизєєва, Сергій Черніков, Едуард Стельмах
  Одяг та аксесуари: Катя Пшеченко
  Стиль зйомки: Роксана Чародєєва
  Режисер зйомки: Вікторія Фєдулова
  Зачіска: Ольга Бондаренко і Оксана Науменко
  Партнер: DIOR
  Фоторепортаж: Юрій Новоставський, Сергій Черніков
  Офіційний спонсор – Студія управління часом BogushTime

  Інформаційні партнери:
  Женский журнал
  toplife.ua
  izum.ua
  shopper.ua
  modna.com.ua
  ГУЧНІ ІМЕНА
  Ателье
  mirmody.com.ua
  Fashion news
  feelgood.com.ua
  Главред

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись