1. Тетяна Канюка у дорогих хутрах та діамантах опинилась посеред щурів

   

  Героїнею обкладинки червневого номеру журналу EGO стала співачка Тетяна Канюка – солістка групи «L’AMOUR».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Тетяни Канюки.

   

  Дівчина, яку столичні мас-медіа за красу порівнюють з Монікою Белуччі та Айшварією Рай, погодилась на доволі ризикований крок – позувати для журналу «EGO» оголеною на закинутому фабричному цеху. І, не дивлячись на те, що фотосесія врешті виявилась естетичною, сама Тетяна згадує про ці зйомки як про екстремальний досвід.

  “Уявіть собі цей контраст, – ділиться враженнями Тетяна, – Я, одягнена у хутрах за 20 тисяч доларів та діамантах на мільйон гривень, позую посеред гір технічного сміття, битого скла і склянок з іржею, між якими ганяють десятки здоровенних щурів. Навіть знімальна група, як на мене, не очікувала, що на майданчику схожої живності буде аж так багато. І головний редактор, і фотограф всяко намагалися мене відволікти від цього видовища, яке давить на нерви. Але я настільки зацікавилась зйомками, що залишалась спокійною навіть тоді, коли щурі добирались на відстань витягнутої руки».

  «Зовнішність Тані дуже кінематографічна, – заявляє головний редактор журналу EGO Андрій Тараненко. – Недарма, її постійно порівнюють з різними акторками. Тому від початку ми хотіли знімати не банальну еротичну фото сесію, а деякий арт-проект, який нагадував би кадрування стрічки. Так як Тетяна довгий час жила в Італії. Оюговорюючи ідею зйомки, ми з нею згадали про одну сцену із фільму Фелліні «Солодке життя», в якому сексуальна чуттєвість героїв відкривається в контексті спустіння і грязюки. Алмаз в пилюці».

  Цікаво, що донедавна солістка групи L’amour категорично відмовлялась від будь-яких пропозицій чоловічих журналів знятись у відвертій фото сесії. «Насправді, я розглядаю пропозицію знятись у повнометражній картині. В якому буде чимало еротичних сцен. Тому дана фотосесія для мене стала своєрідною «малоформатною репетицією перед тим, як перейти на великий екран».

  Фото надані глянцем «EGO» та прес-службою Тетяни.

   

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись