1. Вибір Oksi – «EGO», а вибір «EGO» – засновники нових правил

  Нещодавно у ресторані «Монако» чоловічий глянець «EGO» традиційно відзначав кращих з кращих відомих людей на церемонії нагородження «Люди року – 2008. Вибір «EGO»».

  Жити у стилі EGO – це виділятись, дивувати, бути кращим. Тому чоловічий глянець вирішив визначити, хто ті люди, які надають перевагу не підкорятись правилам, а створювати їх.

  Юлія Войс: «Я “EGO” тримала один раз у житті, коли мені пропонували фотосесію. Була в захопленні від роботи дизайнерів та фотографів. А взагалі, більше люблю спілкуватись з чоловіками, аніж читати журнали. Це ефективніше».


  Андрій Тараненко та L’amour

  Марися Горобець: «Мені запрошують скрізь і проблема устигнути усюди. Сьогодні, крім цього заходу ще три – теж серйозні і цікаві. Організатори дзвонили по 5 разів, а чи буде Марися. Тому я дипломатично скрізь потрошки. Як тільки Андрій став головним редактором, одразу надійшла пропозиція знятись для обкладинки. Але я ще до цього не дійшла, адже у мене є чим дивувати, окрім обкладинок на чоловічих журналах. Зараз я буду вражати своїми проектами, акціями. Після сорока спробую знятись на обкладинку чоловічого журналу, аби був стимул себе тримати у формі».

  Юрій Нікітін: «Цей глянець – один з моїх найулюбленіших журналів. Не читаю все, але листаю».

  Андрій Тараненко, L’amour та Фагот

  Анна Філімонова: «Я дуже добре знаю Андрія Тараненко. Ми працювали з ним, коли я знімалась для“Playboy”. «Ego» раніше не читала – це правда. Я не бачила у ньому якогось стержня. Після того, як прийшов Андрій, все змінилось. Він дійсно вміє вести журнал і знає, що потрібно чоловікам. Береш глянець у руки – це справжній шматочок сексу. Я би хотіла би знятись на обкладинку і навіть бачу, як це має виглядати. Але поки не беруть, бо недавно знімалась у Плейбої. Треба почекати».

  Олексій Большой: «Альона Вінницька кілька разів з’являлась на обкладинці цього журналу. Як тільки виходить новий номер глянцю, одразу читаю».

  Констянтин Стогній і дружина Олена

  Костянтин Стогній: «Це вже добра традиція – ходити на церемонію вручення «Ego», адже один з співзасновників журналу мій колишній колега, у минулому розвідник. Ми підтримуємо гарні відносини. Коли він запрошує на вечірки, завжди приходжу. Журнал «Ego» зрідка читаю, бо небагато маю вільного часу. Взагалі глянці журнали не дуже читаю, не зважаючи не те, що мене там публікують і друкують. Це, мабуть, більше для жінок. Хоча на «Ego» чоловіки обговорюють дівчат».

  МАРТА: «З чоловічими журналами я товаришую, була на обкладинці «Ego» і не бачила приводу не прийти. Я взагалі більше цікавлюсь чоловічими журналами, аніж жіночими, адже вони легші, жартівливі і про головне –стосунки з жінками. У жіночих журналів здебільшого рецепти, як доглядати за собою – мені ця інформація не потрібна».

  На важливій події для українського шоу-бізу зібрались: телеведучі «ICTV» Інна Шевченко та Костянтин Стогній, музичні продюсери Олексій Большой, Едуард Клім та Юрій Нікітін, співачка Юлія Войс, група «69» та «А.Р.М.І.Я», виконавиця МАРТА, співак Андрій Kishe з дружиною, співачка Аліна Гросу, телеведуча Наталя Розинська, дизайнерка Світлана Бевза, ведуча Марися Горобець, група “L’amour”, співачка Маша Фокіна, директор конкурсу «Міс Україна Усесвіт» Анна Філімонова, шоумен Олексій Девеєв-Церковний і незрівняна співорганізатор заходу – співачка Oksi.

  Маргарита Січкар: «Мене особисто сюди запросив видавець журналу. Я проглядаю цей глянець і, якщо щось зачіпає, читаю. Я сьогодні з подружкою Анною Філімоновою».


  Наталія Окунська і Андре Тан

  Іва Річ: «Дуже люблю цей глянець. Я його читаю. Мені подобається дизайнер, який працює чітко над кожною деталлю».

  Група “69”

  Група “69”:«Нас сюди запросили. Безумовно, відслідковуємо, що відбувається у журналі «Ego». На такому заході зустрічаєш своїх знайомих. Ми збираємось потрапити на обкладинку цього журналу, але не знаємо, що скаже «Ego»».

  Ведучими вечору були співачка Ольга Горбачова та ведучий Геннадій Попенко.

  Ольга Горбачова і Геннадій Попенко

  Переможці «Люди року – 2008. Вибір «EGO»»: Віктор Пінчук – «Меценат року», Тетяна Франчук – «Галеристка року», Віталій Бардецький – «Клабмейкер року», Маша Єфросініна – «Телеведуча року», Едуард Клім – «Продюсер року», Бумбокс – «Група року», Олександр Алієв – «Спортсмен року», Faces – «Модельне агентство року», Бутіковий квартал «Noblesse» – «Відкриття року», винний супермаркет «Good Wine» – «Винна концепція року», Дім делікатесів «Delight» – «Смачна концепція року».

  Маша Фокіна: «Я не пропускаю жодної вечірки, які організовує «EGO». Це завжди весело. Потрапляла на обкладинку глянцю минулого літа».

  Oksi

  Oksi розповіла «ГУЧНИМ ІМЕНАМ» про церемонію нагородження, ставлення до жіночих журналів та благодійництво.

  Oksi, чому ви вирішили стати співорганізатором нагородження “Ego”?

  По-перше, я знялась для березневого номеру цього глянцю, а по-друге, це гарна команда, чудовий захід. Тож, чому не стати партнером, адже це можливість зайвий раз зустрітись, побачитись і поспілкуватись з друзями.

  Зніматиметесь для жіночих журналів?

  Я знімалась для березневого L’Officiel. Якщо будуть пропозиції від жіночих видань, погоджусь. Я людина різностороння і не принципово, для якого журналу зніматись: чоловічого чи жіночого. Мала нагоду працювати як модель у показах Каменская/Кононова. Мені подобається експериментувати та й у минулому була юристом.

  Чи збираєтесь стати благодійницею?

  Я завжди приймаю пропозиції прийняти участь у благодійних акціях. Зараз розквіт моєї творчості і, можливо, це егоїстично, але на даний момент хочу вкласти гроші у себе. В принципі доброчинність – це блага справа, тому у майбутньому займатимусь благодійністю.

  Інна Шевченко: «Я сьогодні як вільний спостерігач, прийшла подивитись на церемонію».

  Олексій Дівеєв-Церковний: «Я тут заєць безбілетний. Я насправді збирався на інший захід , але дівчата, з якими я їхав, сказали: «А давай ще сюди заскочимо!». Вони з білетами, а у мене нема, щоправда охорона пропускає мене, побачивши. Я не встигаю читати журнали, більше цікавлюсь книгами – класичною літературою. З «Ego» у мене колись була пов’язана фотосесія, тому цей глянець знаю».

  Автор: Ірина Новоставська
  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись