1. «Танцюють всі!» розберуть на частинки

  4 вересня стартує другий сезон талант-шоу «Танцюють всі!». Аби підтримати інтерес глядачів до проекту, телеканал підготував спеціальні покази кіно про танці, які будуть виходити в ефір услід за програмою.  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «СТБ».

  В рамках танцювальних показів глядачі зможуть побачити: «Брудні танці», «Брудні танці – 2», «Давай потанцюємо», «Осінній вальс» і «Танюрист диско».

  Жовтень принесе ток-шоу, що буде освітлювати події проекту «Танцюють всі»-2». У студії збиратимуться учасники проекту (ті що вибили і що продовжують боротьбу), його ведучі Лілія Ребрик і Дмитро Танкович, а також судді.

  Ведуча ток-шоу Слава Фролова. Для неї це вже третій спільний проект з телеканалом. Вона була членом журі талант-шоу «Україна має талант», а зараз креативний продюсер програми «Давай одружимось». «Формат «Танцюють всі!» мені дуже симпатичний, так як я за щире ТБ, телебачення в якому можна бачити живу емоцію радості і переживання», – каже Фролова.

  «Тут кожен зможе висловити все, що наболіло, вихлюпнути емоції, – коментує генеральний продюсер «Танцюють всі!» Галина Пилютікова. – А своєрідним «третейським суддею» у суперечках виступатиме запрошена зірка. І звісно ми хочемо розказати більше про те, що відбувається у житті учасників поза шоу».

  Перший ефір запланований на 23 жовтня. Хронометраж – 45 хвилин. У кожній програмі буде інтерактивне голосування про події проекту.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись