1. На СТБ тепер працюватимуть смішні люди

  Дмитро Танкович, Євген Сморігін
  1 травня на телеканалі «СТБ» стартує гумористичне шоу «Смішні люди» на чолові з ведучими та головними акторами у скетчах – Дмитром Танковичем ((«Танцюють всі!», «Україна має талант! Другий шанс») та Євгеном Сморігіном («Україна має талант! Другий шанс»).

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «СТБ».

  Керівник проекту і головний режисер – Ксенія Бугрімова. Розважальна програма складається з смішного домашнього відео, веселих скетчів за участю зірок і розіграшів в студії відомих людей.

  Також ролі у скетчах, окрім згаданих Дмитра та Євгена, виконуватиме Валерій Юрченко – фіналіст талант-шоу «Україна має талант!».

  Дмитро Танкович, Євген Сморігін

  Як розповідає Дмитро Танкович, новий проект СТБ – це програма про кумедних людей, в яких кожен впізнає себе. «У нас буде добрий і щирий гумор, без «перчених»жартів і «дорослих »анекдотів, так як«Смішні люди» – це програма передусім для сімейного перегляду», – розповідає Дмитро Танкович.

  У студії «Смішних людей» буде на живо грати джаз-бенд, який також буде причетний до розіграшів на знімальному майданчику. Відзначимо, що в прем’єрній програмі, 1 травня, у зоряному скетчі буде ірано-шведський співак Arash і Влад Яма. А гостя для розіграшу у студії – Анастасія Волочкова.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНА

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись