1. «Стиляги» Тодоровського покаже «Інтер»

  Поллі-Польза (Оксана Акіньшина), стиляги

  Знаменитий мюзикл та комедія, знятий у 2008, від режисера Валерія Тодоровського «Стиляги» виходить на телеекрани. Це популярні шлягери 80-х стилізовані під 50-ті, складні хореографічні номери, закручений сюжет, пронизлива любовна історія та розкішні декорації.

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Інтеру».

  Прем’єру фільму «Стиляги» відбудеться  на «Інтері» 26 грудня о 20.30.

  ««Стиляги» – це і ретро, адже дія відбувається у середині 50-х, і не зовсім ретро, тому що він зроблений сучасно і звернений до сучасників, – розповідає про своє дітище режисер картини Валерій Тодоровський. – Я не ставив завдання реконструювати епоху. Тема стрічки – вічна потреба людини бути вільною, не такою, як усі, йти проти течії. Це речі позачасові».

  Мелс Бірюков (Антон Шагін), стиляги

  Москва. 1952 рік. Мелс Бірюков (Антон Шагін) – зразковий комсомолець, який завжди готовий крокувати в ногу, засуджувати і боротись не такими як він. Мелс живе за законами і думає, що щасливий, доки одного разу не стикається зі світом стиляг – незрозумілим, небезпечним і захопливим. Тут носять одяг карколомних забарвлень, танцюють під недозволеному музику. У цьому світі найкрасивіші дівчата. І серед них – королева тусовки: сліпуча, недоступна, зухвала Поллі-Польза (Оксана Акіньшина). Заради неї Мелс вирішує стати іншим. Вінрозвантажує ночами вагони, щоб купити квітчасті брюки-дудочки. Вчиться танцювати бугі і грати на саксофоні. І змінює своє горде ім’я Мелс, утворене з перших літер прізвищ «вождів» – Маркса, Енгельса, Леніна і Сталіна.

  І ось стиляга Мел – шикарний хлопець, музикант і танцюрист – разом з новими друзями грає джаз. Чи вдасться тепер завоювати любов Пользи? І чи не жалітиме Мел про свій вибір?

  Композитором фільму став Костянтин Меладзе. У фільмі використані рок-пісні 80-х років, в яких є бунтарський дух, культовість і духовність. Вони були перероблені в стилі 50-х, але при цьому вони звучать актуально, модно і в наш час.

  Нагороди:

  Головний приз – «Чорна перлина» – на міжнародному кінофестивалі в Абу-Дабі «Стиляги» був названий «Кращим фільмом основної програми».
  Фільм «Стиляги» був визнаний кращим фільмом року і визнаний гідним головної премії «Ніка», крім цього фільм отримав премії ще в трьох номінаціях: за кращі роботи художника, художника по костюмах і звукорежисера.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись