1. Столичні романтики виграють вишукане весілля з шоу-програмою та зірками у подарунок

  Вперше у Києві відбувається соціальна акція, завдяки якій три закохані пари отримають у подарунок весь спектр весільних послуг – від сукні нареченої до шоу-програми за участю зірок українського шоу-бізнесу.

  Перший відбірний тур унікальної акції «Весілля у подарунок» відбувся 12 квітня у нічному клубі «Sorry, Бабушка».
  Організатори дійства: Творче Об’єднання Івана Городецького і фото- та відеостудія Dedkoff.com.

  Акція створена з метою звернення уваги громадськості на проблеми молодих сімей, а також дати можливість трьом закоханим парам отримати безкоштовно вишукане весілля. Реєстрація учасників відбування на порталі NEVESTA. IN.
  Підтримати акцію зголосились ведучі українські компанії у сфері послуг, а також артисти компанії & Artists – групи «4 Короля» і «L’amour» та співачка Наталя Морозова.

  Спеціальним випробуванням для молодих людей стане футбольний матч зі зірковим Футбольним Клубом артистів естради і кіно «Маестро».

  Аби виграти весілля у подарунок, молодята повинні прийняти участь у соціальних програмах проекту. Дана умова шоу допоможе прищепити молоді практику звертатись до професіоналів сімейних стосунків, що сприятиме зміцненню сім’ї.

  Закохана пара
  До фіналу акції пари підготують подарунок для одного із дитячих будинків-інтернатів. Протягом вихідного молоді люди роблять усе, аби полегшити та покращити життя дітей-сиріт. В рамках даної програми учасники шоу добровільно і безкоштовно послужать дитячому будинку з ремонтом і розважальною програмою.

  Джерело: Творче Об’єднання Івана Городецькогоhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись