1. Балет «А6», цирк «Кобзов» і група «4 Королі» презентували прем’єру мюзиклу “Wanna Fresh”

  22 і 23 червня 2010 у столиці відбулась прем’єра фрагментів з нового найсвіжішого мюзиклу “Wanna Fresh” від Балету «А6», цирку «Кобзов» і групи «4 Королі».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «А6».

  В рамках відкриття нового концерт-залу «Кобзов», переповнений зал вибухав оплесками, адже мав змогу стати свідком неймовірного видовища.

  До першої частини програми «Comedy Crazy Show» увійшли циркові номери. У ній взяли участь багато відомих артистів «Цирку Кобзов», які успішно виступають на міжнародних аренах і здобувають найвищі нагороди на найпрестижніших циркових конкурсах і фестивалях світу.

  Друга – чудові чоловічі голоси групи «4 Королів» під танцювальним супроводом балету «А6» представили фрагменти їх свого нового спільного проекту – мюзиклу “Wanna Fresh”. Глядачі із задоволенням поринули в атмосферу 80-х і 90-х, і кожна нова композиція була, по-своєму, прем’єрою. Це абсолютно нові і неординарні рішення постановників і режисерів. На сцені маневрували гімнастка Надія Васіна та акробати Сергій Щербак, Микола Попов. Несподіваною і яскравою кінцівкою став політ апельсинів з конфетті.

  Прем’єру нового мюзиклу відвідали імениті персони: телеведуча Наталя Розинська, боксер Володимир Вірчис, майстер з гумору Дядя Жора з дружиною, співак Віктор Павлік, дочка Юлії Тимошенко Євгенія Карр, бізнесмен Тимофій Нагорний, співзасновник “Ukrainian Fashion week” Олександр Соколовський, шоумен Дмитро Оскін, гуморист і актор Віктор Цекало, президент Конфедерації дизайнерів і стилістів України Оксана Фурса, натхненниця «Коронації слова» Тетяна Логуш, скульптор Олег Пінчук з дітьми, Олександр Бригінець та Анжеліка Рудницька, засновник джазового фестивалю “Додж” Олександр Сірий, виконавиця Аріна Домскі.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись