1. Андрій Джеджула з дружиною завітали на відкриття бутику італійського бренду

  Ольга Громова, Андрій Джеджула, Санта, Balizza

  28 листопада у Києві презентували італійський бренд «Balizza». На яскраве свято завітали яскраві зірки: Андрій Джеджула з дружиною Сантою, Анастасія Приходько з підопічним Пашою Лі, Ольга Громова і Анжела Лісіца.

  4 Королі, Balizza
  4 Королі

  Знаний європейський бренд з’явився в Україні і почав з Києва. Планується ще відкриття трьох бутиків – у Харкові, Дніпропетровську та Одесі.

  Анастасія Приходько, Паша Лі

  Анастасія Приходько з  Пашою Лі

  Доміно

  Доміно

  Оля Полякова

  Оля Полякова

  Після того, як на святі зібрались усі гості, публіці були представлені покази двох основних ліній одягу: елегантної і молодіжної. Основний акцент ставився на коктейльні і вечірні сукні, елегантні костюми і верхній одяг, оброблений шовком, хутром, стразами та шкірою.

  Остап Ступка
  Остап Ступка

  Позитивною енергією  заряджали групи «Блонді», «Доміно» і виконавець Паша Лі. Приємну атмосферу вечора творили гості, які активно брали участь у вікторинах і конкурсах, запропонованих ведучим вечору Остапом Ступкою.

  Приймали запрошених по-королівські: столи гнулися від привабливих та смачних наїдків, які були вишукано оздоблені. Офіціанти розносили прохолодні напої, а гості активно вели світські бесіди.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись