1. Шалений виступ Ані Лорак на італійському шоу

  2 місяці Ані Лорак відкладала візит в Італію через затяжний концертний тур Україною. І ось нарешті Кароліна взяла участь на головному італійському каналі RaiUno в програмі “Carramba che fortuna”.

  Перебуваючи в Греції, українська народна співачка Ані Лорак поїхала на 1 день у Рим, аби відвідати суперпопулярне шоу Італії.

  Знаменита італійська ведуча і співачка Рафаела Кара (на першій фото) ініціювала участь Кароліни у програмі “Carramba che fortuna“.

  Ані – єдина українська виконавиця, яку запросили приймати участь у відомому італійському шоу.

  – Цього тижня я прилетіла в Афіни, де продовжую записувати альбом на студії «VOX Studio» зі своїм автором та сайнд-продюсером пісні «Shady Lady» Дімітрісом Контопулосом, – коментує співачка. – От вперше в перерві між записом альбому я на 1 день вирвалась у Рим.

  Аби показати класний номер «Shady Lady», з Києва прилетів балет співачки. Як виявилось згодом, за 10 хв. до виходу на сцену Ані Лорак, в шоу приймала участь відома американська виконавиця Анастейша.

  Один із учасників шоу – італійська модель і шанувальник творчості Кароліни. І навіть, коли українська зірка поїхала вечеряти, хлопець відправився услід за нею. Ці старання були оцінені, ось чому Ані запросила модель повечеряти з її командою.

  – Шкода, що час програми обмежено, і у нас був лише 1 день, аби познайомитись з цією чудовою країною, – каже Лорак. – Я сподіваюсь, що ще раз приїду в Італію, але вже з повноцінним шоу.

  Після записів пісень у Греції Кароліна поїде у Дубаї, де представить два сольних концерти.

  За матеріалами піар-служби Ані Лорак

  http://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись