1. Сергій Притула підкорив українську діаспору в Греції

  Сергій Притула підкорив українську діаспору в Греції

  Любитель футболу, актор скетч-шоу «Файна Юкрайна» Сергій Притула відвідав декілька недавніх матчів української збірної у відбірковому турі до Чемпіонату світу.  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомило агентство «PR BATTERIES».

  Незважаючи на щільний робочий графік, Сергій встиг злітати на ігри нашої збірної до Мінська, Донецька, Афін і Дніпропетровська. Подорож до грецького міста перетворилась на невелику пригоду. Рішення про виліт до столиці Греції було спонтанне – за день до матчу. Повернутися до Києва відразу ж після матчу звичаним рейсом ведучому не вдалося, але знайшлось місце у літаку, на якому поверталася додому збірна України.

  В цілому поїздка до Греції зайняла 37 годин. Але за цей час йому вдалося не тільки побувати на футболі. Сергій встиг зустрітися з приятелем, грецьким телеведучим новин Такісом. Разом хлопці поїхали обідати до ресторану на набережній, що розташоване у передмісті Афін.

  Приятелі вдосталь намилувалися мальовничими бухтами, класними яхтами і шаленими вінд-серфінгістами. Погода у ці листопадові дні на грецькому узбережжі Егейського моря стояла чудова.

  «За останні півроку я вже тричі побував у Греції. Спочатку їздили по роботі, знімали репортажі про чудесні грецькі курорти. А потім, надихнувшись, вирішив з сім’єю відпочити саме на острові Кріт. І ось знову тут –  на футболі. Думаю, час зав’язувати з Грецією і досліджувати інші країни», – посміхається Притула.

  На жвавому стадіоні перед і після матчу Україна-Греція Сергія впізнали безліч представників української діаспори. Вони були дуже раді приїзду рідної зірки, брали автографи, фотографувалися. «Мені навіть вручили кілька візиток з номерами телефонів. Мовляв, будеш наступного разу в Греції, ніяких готелів – зупинишся у нашому домі, влаштуємо найтепліший прийом», – каже телеведучий.

  Про своїх на Україні Притула не забув – придбав кілька десятків магнітів, грецькі оливки і сир «Фета».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись