1. Сергій Притула і Олександр Педан стали ведучими «Фабрики зірок. Суперфінал»

  Сергій Притула і Олександр Педан стали ведучими «Фабрики зірок Суперфінал»
  Фабриканти на минулому гала-концерті захотіли самі обирати пісні, костюми і ставити номери. Керівництво каналу пішло на поступки. Також відбулися перестановки у складі журі та ведучих шоу «Фабрики. Суперфінал».

  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба «Нового каналу».

  Андрій Доманський і Маша Єфросініна з ведучих емігрували прямісінько у крісла журі, компанію їм склала Вєрка Сердючка.

  Андрій Доманський і Маша Єфросініна з ведучих емігрували прямісінько у крісла журі, компанію їм склала Вєрка Сердючка. Костянтин Меладзе з Наталією Могилевською вийшли на сцену з майстер-класом. А роль ведучих дісталася ранковим пташкам, обличчям програми «Підйом» Сергію Притулі та Олександру Педану.

  «Ми підтримали фабрикантів, адже, якщо вони хочуть бути ініціативними, – це прекрасно, – пояснює телевізійний продюсер «Фабрики. Суперфінал» Олексій Гончаренко. – Якщо ж ми перетворимося на концтабір, то припинимо бути творчою лабораторією, і тоді не зможемо відкривати».

  Олександру Педану і Сергію Притулі роль ведучих «Суперфіналу» далася непросто. Притула довго не міг звикнути до галасливої атмосфері за лаштунками, щоб зосередитися, довелося зібратися зусиллям волі. Його колезі Олександру було ще складніше. «Фанати в перших рядах кричали так, що закладало вуха, – зізнається Педан. – Іноді доводилося працювати навмання – через шум я нічого не чув: ні коментарів журі, ні того, що говорив за лаштунками Притула. Особливо непросто було блискавично реагувати на всілякі форс-мажори ефіру».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись