1. 8 зіркових Дідів Морозів гратимуть проти 50 знаменитих блондинок

  Влад Яма, Сергій Притула, Борис Апрель, Дмитро Шепелєв, хто проти блондинок

  Герої програми «Хто проти блондинок?» – відомі чоловіки України – не раз нарікали, що одному проти армії з 50 дівчат вистояти дуже складно. Творча команда пішла назустріч побажанням учасників проекту – у новорічному випуску проти білих бестій боротимуться восьмеро сильних світу.  Про це «ГУЧНИМ ІМЕНАМ» повідомила прес-служба «Нового каналу».

  Потітимуть з армією снігуроньок: ведучий «Шоуманії» Дмитро Коляденко, екс-«фабрикант» Борис Апрель, телеведучий Дмитро Шепелєв, лідер гурту «Друга ріка» Валерій Харчишин, танцюрист Владислав Яма, вокаліст гурту «ТНМК» Фоззі, а також провідні ведучі «Підйому »Сергій Притула та Олександр Педан. Такий вибір не випадковий: ці чоловіки вже брали участь в інших випусках шоу і довели, що з ерудицією у них все в порядку.

  Дрес-код програми – блондинки у костюмах Снігуроньки, а відважні лицарі в образах Діда Мороза.

  Дмитро Коляденко на зйомку прихопив валізу для виграшу – 50 тис. грн.

  На честь Нового року правила були змінені. Топ-блондинка сама обирала, кому з чоловіків з яким рядом дівчат належить битися. Коли вона поцікавилася у інших учасниць, за якими критеріями вона повинна вибрати героя для першої «битви» з блондинками, дівчата в один голос закричали: «За красу!».

  Новорічна програма «Хто проти блондинок?» вийде на Новому каналі 1 січня ввечері.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись