1. Що таке “КОХАННЯ”?

  Кохання, гучні імена

  КОХАННЯ ми розуміємо по-різному… Воно не дається даремно. Але це почуття того варте.


  Ярослав Федорак, редактор: “Кохання – це довготривале відчуття кайфу від перебування з іншою людиною, і отримання ще більшого кайфу від розуміння того, що це почуття взаємне. На відміну від пристрасті (короткострокового відчуття гіпертрофованого кайфу), задоволення від кохання з часом не зменшується, а навпаки – зростає”.

  Павло Гайчук, senior technical support engineer / product manager
  Павло Гайчук, senior technical support engineer / product manager: “Процитую Пауло Коельо : “Кохання – це і є велике божевілля чоловіка й жінки”.  Моїми словами – кохання – це … наркотик.  Висловлюючись англійською, то “Love is … someone you really care about and would most likely give your life to make them happy””.

  Наталія Рибачок, журналіст: “Кохання – коли серед мільярдів Ти знаходиш людину, яка відчуває таку ж потребу у Тобі, як і Ти в ній. Коли ти розумієш, що цього разу Ти не хочеш нічого змінювати і цілком віддаєш себе цій Людині, яка, згодом, усе Твоє „я” перетворює на „Ми” і Ти, не відчуваючи втрати свободи, добровільно віддаєш себе у руки спільного життя, спільних ідей, спільних думок, спільних заперечень тощо і розумієш, що від цього Ти лишень виграєш”.

  Солістка групи «XS» Женя

  Женя, група «XS»: «Для мене останнім часом стало загострене питання, коли тебе приймають такою людиною, якою ти є. Тобто не завищують оцінку, а потім не розчаровуються, і не звинувачують тебе за риси твого характеру. Коли людина не змінює у тобі нічого – КОХАННЯ».

  «XS» зняли десяте відео - «Хулиган»

  Аня, група «XS»: «Дихати і жити людиною».

  Гламурна домогосподарка Маргарита Січкар

  Маргарита Січкар, бізнес-леді, рестораторка: «Це, коли серце починає частіше битись, і ти стаєш добрим. Це почуття чинить чудові речі. І найголовніше – кохання робить людину щасливою».

  Тетяна Грабан, головний редактор

  Тетяна Грабан, головний редактор: “Любовь –  это подарок свыше. Любовь – то чувство, которое заставляет людей совершать поступки и менять свою жизнь в корне. Любовь делает человека счастливым и помогает смотреть на мир в розовых очках, делая тем самым мир прекраснее. Любовь  надо заслужить!”.

  Юлія Рибачик, еколог: «Кохання – це перш за все турбота про кохану людину, прагнення зробити її щасливою, побачити посмішку на лиці, відчути її радість, зрозуміти її думки. Кохання – це вміння пробачати без образи в серці. Кохання – це насолода від звучання голосу, від блиску очей, від дотику рук….І взагалі, Кохання – це відчуття невимовного щастя, бурхлива суміш почуттів, які окрилюють тебе і змушують робити незбагненні речі…».

  Борис Апрель

  Борис Апрель, виконавець: “Я закохуюсь увесь час: в оточуючих людей, гарні речі, знакові події. У серці кожного з нас повинно жити кохання, адже тільки завдяки цьому виникає бажання творити. Для мене це найважливіше почуття, яке спонукає бути кращим і талановитішим”.

  Наталя Могилевська, Апрель, Дантес

  Дантес&Олійник: «Навколо нас така багато привабливих дівчат, що залишатися байдужими просто неможливо! Ми захоплюємося ними, закохуємося, але на даний момент жоден з нас ще не знайшов ту єдину, з якою хотілося б провести усе життя. Тому ми відповідаємо взаємністю на любов наших прихильниць, даруючи їм свої нові пісні та виступи».

  Катерина Качур, головний редактор: “Кохання – це коли не потрібні слова”.

  Оксана ДяблоОксана Дябло

  Оксана Дябло, редактор: «Що таке кохання?…. як його висловити? Напевно кохання – це відчуття гармонії, радості, миру. КОХАНННЯ пробуджує бажання жити. КОХАНННЯ – це вміння дарувати…».

  Наталі Подольська

  Наталі Подольська, леді-піар: “Любовь такая многоликая, думаю, каждый знаком с разными обличиями и ее проявлениями: любовь к родителям, первая любовь, любовь к себе, любовь к детям. Для кого-то любовь это разрушение, для других – созидание.
  Сейчас я твердо уверенна – что наивысшее проявление любви для женщины это стать матерью – зачатие и рождение новой жизни, новой души – вот что такое наичистейшая и стопроцентная Любовь!”.

  Наталя Бучинська, співачка

  Наталя Бучинська, співачка: «Кохання – це, власне, життя, щасливе життя. Хоча мені більше подобається слово «любов». Воно багатогранніше і краще передає усі відтінки цих почуттів. Я люблю свого чоловіка, люблю свою доньку, люблю сцену, люблю публіку, люблю життя».
  Макс Барських, виконавець
  Макс Барських, виконавець: «Поцелуи. Улыбки. Объятия. Встречи. Ожидание. Все самое светлое, положительное и трогательное. Все это ЛЮБОВЬ».

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. У темі 4 коментарі

  1. tivasyk сказав(ла):

   Лютий 13, 2010 @ 10:31 am

   дивно… хіба ж я не писав сюди вже коментар? премодерація детектед =(

  2. tivasyk сказав(ла):

   Лютий 13, 2010 @ 10:44 am

   якби не alt’и, я б заплутався в ілюстраціях… от шо робить з людиною телевізійна депривація — більшість «відомих», «авторитетних» «зірок» (не забагато лапок?) виявляються… просто позерами для світлин.

   ну, принаймні світлини приємні. от, приміром, борис апрель — якби випадково не прочитав, що це *він*, навіть міг би закохатися у світлину, бугага.

  3. jin сказав(ла):

   Лютий 13, 2010 @ 11:20 am

   тарасе, невже тебе, хорошого сім’янина на білявих хлопців потягнуло?

  4. Олег сказав(ла):

   Лютий 29, 2012 @ 3:24 pm

   Класна стаття )))цікаво ))))

  Висловлюватись