1. Історія кохання…

  Кохання, гучні імена

  У кожного своя історія кохання. Але, найяскравіша, мабуть, одна…

  Наталя Бучинська

  Наталія Бучинська, співачка: «Я досить консервативна у словах кохання, як і самих стосунках. Мені треба все зважити, перевірити почуття, перед тим, як їх розпочинати. Саме тому моя найяскравіша історія кохання – це стосунки з мої чоловіком, якому відкрилася, якому довіряю, якого щиро кохаю і знаю, що все це – взаємно».

  Маргарита Січкар, історія кохання

  Бізнес-леді Маргарита Січкар під час благодійного аукціону 11 лютого розповіла «ГУЧНИМ ІМЕНАМ» про історії закоханості: «Моє життя – це суцільна романтика. Адже кохання стосується не тільки чоловіка, але й воно може бути між людьми, подіями, речами. У мене щодня відкриття, щодня закохуюсь, коли знайомлюсь з людьми, котрі ведуть активний спосіб життя. Вони талановиті, я ними захоплююсь і я у них трішки закохуюсь. Сьогодні, приміром, закохалась в ювелірні прикраси «Кавелла». Мене здивувала їх історія. Вони сьогодні на мені».

  Макс Барських, виконавець

  Макс Барських, виконавець: “Ну мне кажется, любовь не может быть хорошей или недостаточно хорошей… И составлять какой-то рейтинг качества по поводу любви мне сложно (смеется). Был такой эпизод в школьные годы. Мне нравилась девочка и вот я решился на 14 февраля сделать ей небольшой сюрприз: выложил ее имя из проволки, обмотал это дело материалом и… поджег. В итоге получилось пламенное (в прямом смысле слова) признание в любви! Было красиво, правда, недолго. Она догадалсь, что это моих рук дело и потом даже поцеловала меня в знак благодарности”.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись