1. Реальне шоу з блондинкою Періс

  Блондинка в шоколаді зявиться на українських екранах 2 грудня. Вона просто не може довго без уваги. І тепер їй захотілося потрапити в реаліті-шоу.

  Зірку тусівок, трішки акторку, місцями співачку і просто заможну спадкоємицю Періс Хітон найближчим часом побачать на українському MTV.

  Періс з допомогою MTV шукає собі кращого друга за звання якого будуть боротись в різних конкурсах 18 хлопців і дівчат. Всі вони живуть під одним дахом в Лос-Анджелесі і виконують завдання, які надходять від Періс з допомогою СМС повідомлень. Протягом просування до заповітної мрії – стати кращим другом для міс Хітон, – учасники будуть змушені повністю змінити стиль відповідно до побажань головної героїні, казати тости на обідах з її мамусею, тусувати до знемоги, і найголовніше – не дістати ні в якому випадку Періс не злим, тихим словом і вчинком.

  Шоу «My new BFF» має власний сайт, на якому фанати Періс Хітон можуть зареєструватись, розмістити свої кращі фото і, отримавши максимальну кількість голосів, потрапити у шоу. Хоча народна любов також не є гарантом успіху в проекті. Останнє слово залишається за примхливою зіркою.

  Гламурне шоу стартувало на американському MTV 30 вересня і на сьогодні безжалісна Періс встигнула викинути 6 осіб ( четверо з яких у перший день).

  Автор: Ірина Новоставська

  За матеріалами піар-служби каналу MTVhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись