1. Анастасія Приходько стала sound-продюсером Паші Лі

  Анастасія Приходько стала saund-продюсером Паші Лі

  Пісня “Мамо” перевернула все життя Насті Приходько. Вона не тільки готується стати мамою, але і знайшла у собі продюсерські навички, взявши під своє крило талановитого Пашу Лі, який нещодавно вибув зі складу учасників Третьої Фабрики зірок.


  Про це «ГУЧНІ ІМЕНА» повідомила прес-служба Насті Приходько.

  Анастасія Приходько стала saund-продюсером Паші Лі

  Як відомо, продюсерські якості, близькі материнським інстинктам. Настя явно подорослішала, стала розсудливою і сьогодні готова зробити якісно новий стрибок у своїй кар’єрі.

  Незважаючи на те, що в Паші Лі з’явився генеральний продюсер Ігор Гончаренко, Настя допомагатиме йому з музичного боку. Настя буде sound-продюсером Паші Лі і всю свою допомогу здійснюватиме під невсипущим контролем Костянтина Меладзе. Вона збирається писати йому пісні, давати уроки професійного вокалу, виробляти музичне чуття і смак.

  Паші Лі зіграв у першому українському трилері “Штольня”, зйомки у популярній рекламі одного з мобільних операторів, ролі у театральних виставах (київський театр “Колесо”).

  Цієї майбутню суботи Анастасія Приходько має намір вкотре порадувати телеглядачів виступом на шоу «Танцюю для тебе – 3», і з’явиться вона там не одна, а у супроводі Паші Лі.

  Джерело: ГУЧНІ ІМЕНАhttp://bignames.org.ua

 2. Жодних міркувань. Висловлюйся!

  Висловлюватись